Jump to content

GamblerS Melee VS Movie

Recommended Posts

39 minutes ago, UntouchabLe said:

Video güzel olmuş elinize,emeğinize sağlık ama Yahyalarla attığınız vsnin 1 dakikalık kısmını koymanız biraz manidar gibi o vsde 3 sc bastık biz geriye neredeyse 100 dakika yok sanki 1 dakikada kesip towna göndermiş izlenimi vermişsiniz.Videoda vurduğunuz damageler zaten görünüyor priestin kolundaki cs yandı herkesin üstü başı yandı tormentsiz o damageleri atıyordunuz doğal olarakta düştük en nihayetinde böylesi uzun sürecek bi vsyi düşünmemiştik hiç ama yinede elinize emeğinize sağlık sonuçta kestiniz ona diyecek bişey yok.

Magic Hammer ne işe yarıyor oyunda? 

14 minutes ago, thefnl said:

Uzun versiyonunu hizlandirip yukledik de 18dk video izlerken uykum geldi vs toplamda 48dk suruyor,ayni seyler basimaza geldi bizimde,eger o versiyonu izlemek istersen yarin aksam.ulas gizlide.suan genele acalim onu da izle,ben sizlere hic bir zaman kotu oyuncusunuz demedim,size zaten bisey demedim ama o yavsak yahyaya ilet 500gb i yarin aksama hazirlasin karakterini serefini gorelim

Sizlerin de eline saglik

Fenele, yahya gardasima sallayacagina, iki cift laf et su albert'e. Clanindaki adam kufur ediyor shouttan.

1 hour ago, UntouchabLe said:

Video güzel olmuş elinize,emeğinize sağlık ama Yahyalarla attığınız vsnin 1 dakikalık kısmını koymanız biraz manidar gibi o vsde 3 sc bastık biz geriye neredeyse 100 dakika yok sanki 1 dakikada kesip towna göndermiş izlenimi vermişsiniz.Videoda vurduğunuz damageler zaten görünüyor priestin kolundaki cs yandı herkesin üstü başı yandı tormentsiz o damageleri atıyordunuz doğal olarakta düştük en nihayetinde böylesi uzun sürecek bi vsyi düşünmemiştik hiç ama yinede elinize emeğinize sağlık sonuçta kestiniz ona diyecek bişey yok.

1 dk de kestik demedik, uzununu da yaptık baktık uykumuz geliyor, kısaltalım zevki olsun dedik. Ama bunu diyecek arkadaşlar olduğu için onu da silmedik. Oynat uğurcum.

Edited by Oxijean

54 minutes ago, NotSoBad said:

kemiğini kırar götüne sokarız adamın. zırlayın şimdi sağda solda.

Hayrola Ali götündeki bu rahatlığın sebebi GM charının olması mı ?

Belli ki bişeyleri başaramamanın verdiği huzursuzluğu böyle basit başarılarla avutmaya çalışıyorsun senin gibi çoluk çocuk muhabbeti yapan insanlara nasıl gm char veriyorlar orası da ayrı üzücü bi durum.Kimsenin ağladığı zırladığı yok.Zaten kesmişsiniz bunu da söylemişiz zaten inkar yok bişey yok.Senin bu kuyruk acın nerden geliyor?

8 hours ago, UntouchabLe said:

Hayrola Ali götündeki bu rahatlığın sebebi GM charının olması mı ?

Belli ki bişeyleri başaramamanın verdiği huzursuzluğu böyle basit başarılarla avutmaya çalışıyorsun senin gibi çoluk çocuk muhabbeti yapan insanlara nasıl gm char veriyorlar orası da ayrı üzücü bi durum.Kimsenin ağladığı zırladığı yok.Zaten kesmişsiniz bunu da söylemişiz zaten inkar yok bişey yok.Senin bu kuyruk acın nerden geliyor?

bu rahatlık ekibime güvenmemdir, 40 tane laf edip edip sonra gelip forumlarda efendi modunda takılmayı kesin artık.

kanıtlayın, hadi bekliyorum. kuyruk acım falan yok olum salak mısınız siz? sokup çıkarıp kesmişiz. geleceksiniz aptal aptal laflar edeceksiniz sorun yok ama cevap "sokunca" ağlayacaksanız gelmeyin foruma arkadaşım. kimsin tanımam etmem seni amk. istediğim muhabbeti de istediğim yerde yaparım. problemi olan gider müdüre ağlar ama rica ediyorum boşu keselim artık olur mu ? :) 

59 minutes ago, Emperor said:

youtube'den müzik dinlemek istediğimde alttan bu videoyu açıyorum  tşk. Araya sıkıştırılmış sosyal mesaj için ayrıca minnettarım. ilkel benliğime işledi püüüüh hammına diye pkya  başlıyorum saygılar.

saygi bizden bro 

1 hour ago, Stophia said:

güzel video elinize sağlık, bana göre tek problem 4-3-1 olması, onun dışında güzel oyun tebrikler,,,,, Ölsem de diyo Ölmüşlerini siksem asdfuıasgfasuıgfuıgfa :D:D:D:D:D:D:D::D:D

çok uğraştık o yuzden de bizim online arkadaşlarla kurdugumuz partydi o,party cure bp idi