Jump to content

GamblerS Melee VS Movie

Recommended Posts

Video güzel olmuş elinize,emeğinize sağlık ama Yahyalarla attığınız vsnin 1 dakikalık kısmını koymanız biraz manidar gibi o vsde 3 sc bastık biz geriye neredeyse 100 dakika yok sanki 1 dakikada kesip towna göndermiş izlenimi vermişsiniz.Videoda vurduğunuz damageler zaten görünüyor priestin kolundaki cs yandı herkesin üstü başı yandı tormentsiz o damageleri atıyordunuz doğal olarakta düştük en nihayetinde böylesi uzun sürecek bi vsyi düşünmemiştik hiç ama yinede elinize emeğinize sağlık sonuçta kestiniz ona diyecek bişey yok.

Edited by UntouchabLe

36 minutes ago, UntouchabLe said:

Video güzel olmuş elinize,emeğinize sağlık ama Yahyalarla attığınız vsnin 1 dakikalık kısmını koymanız biraz manidar gibi o vsde 3 sc bastık biz geriye neredeyse 100 dakika yok sanki 1 dakikada kesip towna göndermiş izlenimi vermişsiniz.Videoda vurduğunuz damageler zaten görünüyor priestin kolundaki cs yandı herkesin üstü başı yandı tormentsiz o damageleri atıyordunuz doğal olarakta düştük en nihayetinde böylesi uzun sürecek bi vsyi düşünmemiştik hiç ama yinede elinize emeğinize sağlık sonuçta kestiniz ona diyecek bişey yok.

Uzun versiyonunu hizlandirip yukledik de 18dk video izlerken uykum geldi vs toplamda 48dk suruyor,ayni seyler basimaza geldi bizimde,eger o versiyonu izlemek istersen yarin aksam.ulas gizlide.suan genele acalim onu da izle,ben sizlere hic bir zaman kotu oyuncusunuz demedim,size zaten bisey demedim ama o yavsak yahyaya ilet 500gb i yarin aksama hazirlasin karakterini serefini gorelim

Sizlerin de eline saglik

• Like 1