Jump to content

Recommended Posts

33 minutes ago, AclassDUTCH said:

canim tombik yanakli guzel kardescim benim seni neden hic kimse sevmez bu serverda 

ayrica o kufurler hic yakistimi sana diline biber surerim senin bidaha gormeyim bak canikom benim

Ooo dogustan 10 el parmak gotte. Sen bi yerden cikma be, seni tanimiyorum hicte am senin ben o an babanin yaninda olmayan peceteyi sikiyim. 

• Like 1

Kimse kimseyi inancıyla ilgili sorgulayamayacağı gibi kimsede kimseye bir şey ispat etmek zorunda değil.Sadece neden o kadar küfrettiğimi konuyu bilmeyenler için açıklamak istiyorum.Konuyu forumda gören bir arkadaşımın verdiği tepkiyi ekliyorum.Karşında ki insan hakkında zerre bilgin olmadan fikrin olursa hakkın budur.

https://hizliresim.com/n7miHU

3 minutes ago, Barbarossa said:

Kimse kimseyi inancıyla ilgili sorgulayamayacağı gibi kimsede kimseye bir şey ispat etmek zorunda değil.Sadece neden o kadar küfrettiğimi konuyu bilmeyenler için açıklamak istiyorum.Konuyu forumda gören bir arkadaşımın verdiği tepkiyi ekliyorum.Karşında ki insan hakkında zerre bilgin olmadan fikrin olursa hakkın budur.

https://hizliresim.com/n7miHU

Niye claninda fnl denen facebookta dinle dalga gecen dine soven bi tontis arkadasin var ama o nasil olacak

1 hour ago, AclassDUTCH said:

Niye claninda fnl denen facebookta dinle dalga gecen dine soven bi tontis arkadasin var ama o nasil olacak

Ben günah ölçer değilim, haddim de değil, tıpkı senin gibi. Ben bunu yaptığına şahit olmadım, bugüne kadar hiç mi kul hakkına girmedin? Ne senin ne de bir başkasının inancını sorgulamak kimsenin haddi değildir, bunu ben demiyorum Allah resulü diyor. Sen onu muhattap alıyorsan şayet söylediklerine de katlanmak zorundasın. Ben bu yavşağı tanımam etmem, pm atmadım, adını zikretmedim ve bana bunu yazdı o yüzden artık konuyu saptırma illa konuşmak istiyorsan seni şöyle alalım; 

Yahya denen değişikle Gamblers falan atıp tutuyordun, al sana bombe.

2 hours ago, Barbarossa said:

Ben günah ölçer değilim, haddim de değil, tıpkı senin gibi. Ben bunu yaptığına şahit olmadım, bugüne kadar hiç mi kul hakkına girmedin? Ne senin ne de bir başkasının inancını sorgulamak kimsenin haddi değildir, bunu ben demiyorum Allah resulü diyor. Sen onu muhattap alıyorsan şayet söylediklerine de katlanmak zorundasın. Ben bu yavşağı tanımam etmem, pm atmadım, adını zikretmedim ve bana bunu yazdı o yüzden artık konuyu saptırma illa konuşmak istiyorsan seni şöyle alalım; 

Yahya denen değişikle Gamblers falan atıp tutuyordun, al sana bombe.

Seens a good dramalar, translate Alberto?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...