Jump to content

NBK VS THEMALDARY SON NOKTA ARTIK HERKES NEYİN NE OLDUĞUNU BİLİYOR

Recommended Posts

Macro yasak değil miydi bu serverda ben mi yanlış hatırlıyorum. @Majesty  @GM_Thanos Videoyu izlediğinizde 1:45te açıkça gözüken ancak azıcık warrior oynayan herkesin direkt tüm videodan anlayacağı üzere arkadaş pk alanında açıkça makro kullanıyor. Video için teşekkürler ben makro kullandığını reportlamıştım ama kanıtlayamamıştım sağolun.

@nikos32as u can see he's using macro tools on video. When u open 1:45 minute of video he's turning to Albert instantly. Also just check the damage bar of him u can see he's using r or skill r macro on PK Zone.  I was reported this boiz after vs but i dont have proof on that time. Thx to him he gave to proof by himself.

Edited by Bhromka
  • Sad 1

Bu arada vs için eş dosttan zırh alıp dayılanmak da ayrı bir güzel vsden sonra bir şey demedim gereksiz polemik olmasın diye ancak benim itemsız adamlar yine itemsızdı. Sizlerinki ise nereden bulmuşlarsa takıları silahları ödünç alıp gelmişler. Neyse yapacak bir şey yok yine de ellerinize sağlık. Bir dahakine mümkünse kendi itemlarınızla gelebilirsiniz. Ha bi de warriorda da makro kullanmasın be güzel kardeşim.

Edited by Bhromka
  • Like 1
  • Sad 1

1 hour ago, thefnl said:

müzik o kadar kötüydü ki olaya odaklanamadım

seviyeleri o kadar abisi büyüyecekler öğrenirler zamanla öyle deme :) eksik party i kesmişler bende yokmuşum sanırım o gün bunlarla uğraşmaktan daha muhim işlerim varmış herhalde, pt de oyuna yeni başlayan itemsiz 1 tane yabancı kardeşimiz varmış videodan gördüm şimdi, ellerine sağlık bir şey demiyorum kesmişler ama bu şuan gördüğümüz yerde 2 pt aynı anda önümüze diz çöktükleri gerçeğini değiştirmiyor maalesef :D zaten şuan bu videonun burada olmasının sebebi de o, hazımsızlık :D

Edited by Innocenzio

1 hour ago, Bhromka said:

Macro yasak değil miydi bu serverda ben mi yanlış hatırlıyorum. @Majesty  @GM_Thanos Videoyu izlediğinizde 1:45te açıkça gözüken ancak azıcık warrior oynayan herkesin direkt tüm videodan anlayacağı üzere arkadaş pk alanında açıkça makro kullanıyor. Video için teşekkürler ben makro kullandığını reportlamıştım ama kanıtlayamamıştım sağolun.

@nikos32as u can see he's using macro tools on video. When u open 1:45 minute of video he's turning to Albert instantly. Also just check the damage bar of him u can see he's using r or skill r macro on PK Zone.  I was reported this boiz after vs but i dont have proof on that time. Thx to him he gave to proof by himself.

yes k0xp he press z and r and its very forribden

• Like 2
  • Haha 1

Birbirinin anasını-bacısını ifşa edenler, masaya meze edip kolkola gezenler birde oyunculuktan mı bahseder olmuş? Ulan bizim büllüğümüzün kılı olamazsınız. Netice kılları sizi :) Her türlü hile hurdayla oynayan, her türlü ahlaksızlığı ve karaktersizliği yapan bir oluşumsunuz siz. Şu k.o camiasinda sizin kadar haysiyetsiz, beceriksiz, iş bilmez, denyo bir clan daha görmedim. :)

31 minutes ago, burakkuru25 said:

Birbirinin anasını-bacısını ifşa edenler, masaya meze edip kolkola gezenler birde oyunculuktan mı bahseder olmuş? Ulan bizim büllüğümüzün kılı olamazsınız. Netice kılları sizi :) Her türlü hile hurdayla oynayan, her türlü ahlaksızlığı ve karaktersizliği yapan bir oluşumsunuz siz. Şu k.o camiasinda sizin kadar haysiyetsiz, beceriksiz, iş bilmez, denyo bir clan daha görmedim. :)

İyi de burak birbirlerini ifşa etmeleri bizi alakadar eden bir durum değil,oyunu alakadar eden bir durum değil,hi ben böyle adamlarla oynamak istemiyorum dersen alt f4 çekersin,bunu sürekli konu edinmeniz hoş değil bence

ayrıca evet macro bayaği belli arkadaşın diğer videolarında da öyle malesef

keşke eli olsaydı

bol şans hepinize

Edited by thefnl

ya kendi aralarında bile geçinemeyen birbirlerine ana avrat sövüp sövüp kavga edip ayrılan parçalanan sağa sola dağılan bir oluşum şimdi hiç bir şey olmamış gibi bir araya gelmiş hem bize ahlak dersi veriyor, hem de oyunculuktan bahsediyorlar, oyunculuk konusu çok geri planda şuan, herkes kendine göre şu oyunu oynuyor, adam olmak lazım adam adam, küçüklerine örnek olacak yaştalar eminim onlardan daha küçüklerde vardır bu serverda ama hala çocuk gibi davranıyorlar. ÇOCUKSUNUZ OĞLUM SİZ ÇOCUK ÇOCUK...

5 hours ago, Innocenzio said:

ya kendi aralarında bile geçinemeyen birbirlerine ana avrat sövüp sövüp kavga edip ayrılan parçalanan sağa sola dağılan bir oluşum şimdi hiç bir şey olmamış gibi bir araya gelmiş hem bize ahlak dersi veriyor, hem de oyunculuktan bahsediyorlar, oyunculuk konusu çok geri planda şuan, herkes kendine göre şu oyunu oynuyor, adam olmak lazım adam adam, küçüklerine örnek olacak yaştalar eminim onlardan daha küçüklerde vardır bu serverda ama hala çocuk gibi davranıyorlar. ÇOCUKSUNUZ OĞLUM SİZ ÇOCUK ÇOCUK...

Çoçukla çocuk olan sen :DDDDDDDDDD biz bebeyiz bebeee hadi öptüm canımsın 😘

5 hours ago, Innocenzio said:

Siktir git amk salağı seni,hiçbir zaman adamlık dersi vermedim vermem de.Kaç yaşında adamlarsınız hala işiniz gücünüz aptal aptal yorum yapmak.Playerlikle-adamlık kıyaslıyor yemin ederim bu tarz konuşan tipler genelde gavat çıkıyor 

bu adamı da diyemiyorum insan müsvettesini ettiği küfürlerden dolayı ya banlayın, zaten kaç kere banlandı ağlaya ağlaya geri döndü, yada ben gerçekten kontrol çıkıp sapancalımı ne boksa mühim değil bulurum nereliyse, bu beyin fukarasına gidecem ve o klavyeyi bunun avradı mahir yerine sokacam. @GM_Thanos @Majesty

32 minutes ago, Innocenzio said:

bu adamı da diyemiyorum insan müsvettesini ettiği küfürlerden dolayı ya banlayın, zaten kaç kere banlandı ağlaya ağlaya geri döndü, yada ben gerçekten kontrol çıkıp sapancalımı ne boksa mühim değil bulurum nereliyse, bu beyin fukarasına gidecem ve o klavyeyi bunun avradı mahir yerine sokacam. @GM_Thanos @Majesty

Eskişehirdeyim gel bi çayımı iç

ne oluyor lem burda ne boş muhabbetler bunlar . bu konuda son kez yorum yapıcam ana bacı muhabbetinde cengizler ve bizler yokuz arkadaşlar bir tatsızlıktır olmuş birilerinin arasında o günde ne cengizler nede biz müdahil olmadık bu olaya . olayın müdahilleride hatalarını anlamıştırlar aralarındaki bu olayı bir şekilde çözmüştürler anlamadığım ana sizin ananız değil avrat sizin avradınız değil niye her fırsatta bu olaydan vurmaya çabalıyorsunuz ? o sebeple o şunu yapmış bu bunu yapmış burda insanlara adamlık dersi verenler unutmasınlar ki phoenixde komutçuları yarım elden banlandı. herkes kendi kapısının önünü temizlesin... hepimiz çok iyi biliyoruz ki bu tartışadan profda forumu meşgul eden arkadaşlar bizim gibi buradan gidiciler. tartışıp adamlık dersi playerlık dersi vermenin size ne kazandırmasını bekliyorsunuz ? 

Edited by KGGWinChenzo

34 minutes ago, KGGWinChenzo said:

ne oluyor lem burda ne boş muhabbetler bunlar . bu konuda son kez yorum yapıcam ana bacı muhabbetinde cengizler ve bizler yokuz arkadaşlar bir tatsızlıktır olmuş birilerinin arasında o günde ne cengizler nede biz müdahil olmadık bu olaya . olayın müdahilleride hatalarını anlamıştırlar aralarındaki bu olayı bir şekilde çözmüştürler anlamadığım ana sizin ananız değil avrat sizin avradınız değil niye her fırsatta bu olaydan vurmaya çabalıyorsunuz ? o sebeple o şunu yapmış bu bunu yapmış burda insanlara adamlık dersi verenler unutmasınlar ki phoenixde komutçuları yarım elden banlandı. herkes kendi kapısının önünü temizlesin... hepimiz çok iyi biliyoruz ki bu tartışadan profda forumu meşgul eden arkadaşlar bizim gibi buradan gidiciler. tartışıp adamlık dersi playerlık dersi vermenin size ne kazandırmasını bekliyorsunuz ? 

Bir saniye saçma polemiklere girmedim farkettiysen sadece video ile ilgili yazı yazdım ancak senin yazdığın yanlışları düzelteyim.

1-) Serverın başında bizim BADMF (Spenser ve ekibinden bahsediyorum meleelerden yani) ile hiçbir sorunumuz yoktu. Kendileri ilk CSW'de bizimle ally kurmak istediler. Biz de cevap olarak başka insanların aile fertlerini ifşalayan insanlarla ally olamayacağımızı bu tarz karaktersiz insanlarla hiçbir amaç uğruna aynı çatı altında bulunmayacağımızı söyledik. Burada aile ferti (kız kardeşi) paylaşılan kişi RichyRich'tir. Daha sonrasında nedense BADMF bize düşman olmuş sanırım bu tarz bir şekilde onlara karaktersiz dememiz onları üzmüş bize bilenmişler. Biz bizimle arasında ne geçerse geçsin kimsenin aile fertlerini sanal ortama karıştırmayız. Bu duruşumuzdan dolayı bize düşman olmuşlar ve RichyRich ve ekibi yani NBK'da (Thomas'ların bu konu ile bir alakası yok) bizim düşmanımızın düşmanı dostumdur diyip BADMF ile ally kurmuş. Bu olay bizim midemizin kaldırabileceği bir olay değildir. Dolayısıyla beni bu communityde az çok tanıyan herkes nasıl bir insan olduğumu bilir ondan dolayı bu gereksiz polemik artık son bulsun diye son kez düzgün bir açıklama yapıyorum. (bu bahsettiğim olayın tarafları BADMF'in meleeleri ile NBK'nın meleeleridir. Yani Twellman'ın ekibi ile Thomas'ın bir alakası yoktur.)

2-) Phoenixde komutçuları yarım elden banlandı yazmışsın bu tamamiyle yalandır. O charı oynayan kişi Raphael a.k.a Sulfur'dur. Kendisi ile daha önce aynı serverlerda asas olarak oynamıştım ve kendisi TheLegendary bünyesine sadece o serverda bir kişilik mage eksiğimiz olması sebebiyle katılmıştır. Kendisi PK'da 3rd parti kullandığı için değil farmda 3rd parti kullandığı için banlanmıştır. Bu durumu o serverdaki ilgili adminlere sorabilirsin. Ve devamında clanımızdan atılmıştır çünkü biz clanımızda hile kullananları malesef barındırmıyoruz ve her zaman kapımızın önünü temizliyoruz. Bir kişinin yaptığı hatayı bir clana yıkmanız çok manasızca. O zaman da oranın admini ile görüşmem de dedim bana bir kanıt göster sonra banla direkt adam farm charında kullandığını gösterdi istersen npsini yarıya indirip açayım dedi ben de bunun cezası neyse onu uygulayın bana yalan söyleyen insanla işim olmaz dedim. Ondan dolayı bilmediğin konularda saçma sapan yorumlar yapma. Dolayısıyla kendisi komutçumuz değil clanımıza 8. olarak katılmış olan 1 playerdır sadece. Biz başkaları gibi hackten banlanan arkadaşlarımıza tekrar kucak açmıyoruz.

Ayrıca bu serverda da YolandiVisser bizim clanımızdaydı onu da Irkçılık yaptığından ötürü clanımızdan attık. Dolayısıyla biz her zaman kapımızın önünü temizleriz. Umarım bu açıklama yeterli gelmiştir sana. 

Edited by Bhromka
  • Like 2
  • Thanks 1

ben sulfur'u hangi swde gördüysem hep illegalden banlandı ve o banlanmada ki şikayeti phoenix dc de yapanlardan biride benim. diğeri richiler. 3-4 kişi daha vardı ama kimdi hatırlayamıcam . videosunu o zaman shelldona gösterdik lr 33 kesen mageye rağmen eli düşmüyr ve her attığı lr tutuyordu ister istemez sizde burdan nemalandınız. başkalarıyla kıyaslamadan önce insan melee partide yanındaki wariorda macro varmı anlayamaz eyv ama mageysen anlarsın bro yemeyelim burda birbirimizi . neyse ne. zaten ona yol vermiş olmanızda büyük birşey. ki sizlerden birinin illegal bir olayda var olmasına da görmeden inanmam .önemi yok . biz ve cengizlerin bu konudan ayrıldığını görmek bile yeter. o küfür muhabbetine gelince o olayda bizde didişmenin başında vardık . clanwar muhabbetinde spenserlerin partisine girme denilmesine rağmen 2 yabancı girdi ve biz ally olarak clan vara girdik . richiler biz ve spenserler kaldı. richiler 1 parti durdu duvara arkalarını döndü ve tor dahi atmadan biz haliyle attıklarımız birbirimize etki edince büyük bir hata yaptık ve yenildik biz polemiğe girmeden çekildik ama onların polemikleri uzamış neyse ne bu ne bizi ne tomasları ilgilendirmiyor . buarada biz sizinle veya yanınızdaki marmaralarla hiçbir zaman polemik yaşamadık. hatırlasın belkide beni AsQuA(aşko) :)  bu polemiklerin son bulması dileğiyle hepinize iyi oyunlar iyi forumlar.

Edited by KGGWinChenzo

7 minutes ago, Bhromka said:

Bir saniye saçma polemiklere girmedim farkettiysen sadece video ile ilgili yazı yazdım ancak senin yazdığın yanlışları düzelteyim.

1-) Serverın başında bizim BADMF (Spenser ve ekibinden bahsediyorum meleelerden yani) ile hiçbir sorunumuz yoktu. Kendileri ilk CSW'de bizimle ally kurmak istediler. Biz de cevap olarak başka insanların aile fertlerini ifşalayan insanlarla ally olamayacağımızı bu tarz karaktersiz insanlarla hiçbir amaç uğruna aynı çatı altında bulunmayacağımızı söyledik. Burada aile ferti (kız kardeşi) paylaşılan kişi RichyRich'tir. Daha sonrasında nedense BADMF bize düşman olmuş sanırım bu tarz bir şekilde onlara karaktersiz dememiz onları üzmüş bize bilenmişler. Biz bizimle arasında ne geçerse geçsin kimsenin aile fertlerini sanal ortama karıştırmayız. Bu duruşumuzdan dolayı bize düşman olmuşlar ve RichyRich ve ekibi yani NBK'da (Thomas'ların bu konu ile bir alakası yok) bizim düşmanımızın düşmanı düşmanımızdır diyip BADMF ile ally kurmuş. Bu olay bizim midemizin kaldırabileceği bir olay değildir. Dolayısıyla beni bu communityde az çok tanıyan herkes nasıl bir insan olduğumu bilir ondan dolayı bu gereksiz polemik artık son bulsun diye son kez düzgün bir açıklama yapıyorum. (bu bahsettiğim olayın tarafları BADMF'in meleeleri ile NBK'nın meleeleridir. Yani Twellman'ın ekibi ile Thomas'ın bir alakası yoktur.)

2-) Phoenixde komutçuları yarım elden banlandı yazmışsın bu tamamiyle yalandır. O charı oynayan kişi Raphael a.k.a Sulfur'dur. Kendisi ile daha önce aynı serverlerda asas olarak oynamıştım ve kendisi TheLegendary bünyesine sadece o serverda bir kişilik mage eksiğimiz olması sebebiyle katılmıştır. Kendisi PK'da 3rd parti kullandığı için değil farmda 3rd parti kullandığı için banlanmıştır. Bu durumu o serverdaki ilgili adminlere sorabilirsin. Ve devamında clanımızdan atılmıştır çünkü biz clanımızda hile kullananları malesef barındırmıyoruz ve her zaman kapımızın önünü temizliyoruz. Bir kişinin yaptığı hatayı bir clana yıkmanız çok manasızca. O zaman da oranın admini ile görüşmem de dedim bana bir kanıt göster sonra banla direkt adam farm charında kullandığını gösterdi istersen npsini yarıya indirip açayım dedi ben de bunun cezası neyse onu uygulayın bana yalan söyleyen insanla işim olmaz dedim. Ondan dolayı bilmediğin konularda saçma sapan yorumlar yapma. Dolayısıyla kendisi komutçumuz değil clanımıza 8. olarak katılmış olan 1 playerdır sadece. Biz başkaları gibi hackten banlanan arkadaşlarımıza tekrar kucak açmıyoruz.

Ayrıca bu serverda da YolandiVisser bizim clanımızdaydı onu da Irkçılık yaptığından ötürü clanımızdan attık. Dolayısıyla biz her zaman kapımızın önünü temizleriz. Umarım bu açıklama yeterli gelmiştir sana. 

Hepsini okudum,aralarında tek düzgün konuşup orta yol bulmaya çalışan sensin.Yollandiyi savunmak için demiyorum genel olarak ben de tsde veya pmde aptal perulu vs diyorum bu zannımca ırkçılık değil.İnsanların konuşma tarzları farklıdır ama sen de kendince haklısın.Ben benim şahsıma küfür edilmedikçe veya hakaret edilmedikçe durduk yere küfür veya hakaret etmem.Sizinkiler birkaç kişi hariç aynı şeyleri günlerdir yazıyorlar ve herkes neyin ne olduğunu idrak edecek yaşta.Bence uzatmanın manası yok.Düzgün bir dille yaklaştığın için teşekkür ederim şahsım adına