Jump to content

Recommended Posts

Öncelikle herkese merhaba :)

Olayı Spektif olarak anlatacağım.

20.12.2020 gece bfsinde farm yaparken malum humanlar geldi kesti vs incik boncuk şeyler yaşandı.

Daha sonra clanımızdaki bir üye Gamblers clanından yardım istedi ve karşılığı olarakda slotlarına ks olmamasını söylemiş.

Velhasıl dediklerini yaptık slotlarına karışmadık diğer tarafta yine aynı şekilde gamblers clanı vardı sanırsam birileriyle uğraşıyorlardı.

Bizde slot boş diyerek oraya geçtik bu slotta biz varız diye alaycı bir şekilde konuştu (TheLastJ) 

Cevap olarak ise orası bizim slotumuz burası bizim slotumuz diyorsunuz diye cevap verdik ve ks atmadan slottan ayrıldık.

Daha sonra NemaProblema clanını üstümüze saldılar biz bir avuç ezik orada can verdik :D

daha sonra pm attığım şahıs benimle dalga geçer gibi konuştu hani bir laf vardır küfür etse daha iyiydi diye o şekilde bende karşılık verdim.

ve ne garipse artık bilemem :D clanında mevcut gm oyuncu var sanırsam direk anında mute geldi ve ne hikmetse foruma konu acılmamış.

pmden şikayet ettiğini söyledi ve ben mute yedim.

Bende pm atarak şikayet ettiğimde foruma konu aç ss at diyorlar  o adam foruma konu mu açtı diyorum  çıt yok.

1 Günlük mute sorun degil yapılan muamele insanın canını sıkıyor ve sokakta görüp selam vermeyeceğin kişiler bu oyunda sana dayı oluyor

Ben bireysel bir oyuncuyum oyunda dayımız kankimiz yok ve Özel oyuncular gm kankisi olup diğer oyunculara direk müdahale hakkı mı veriyor ?  

5 6 senedir proko takip ediyorum ve oynuyorum  sizce bu doğru bir davranış mı ? 

Herşeyi geçtim artık sıradan oyunlarda bile bir DAYINIZ olması gerekiyor 

sonuç olarak karşılıklı yapılmış argo kelimeler sonucu  ben  bireysel ezik mute yedim  special özel king oyuncu TheLastJ sadece pmden beni  yasakladı 

sadece 1 günlük mute ama insana yapılan bu muamele insanı rahatsız ediyor  takdir siz değerli oyuncular ve gm ekibine kalmıştır

saygılar 

UrbanHeroeS-GÖKHAN

Edited by UrbanHeroeS

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...