Jump to content

Recommended Posts

10 hours ago, Jno said:

Hayattaki tek amacın bizlerle uğraşman. Sebebi çok basit zamanında senin AMAN EY GOYMUŞUZ. Hala ağlamaya devam ediyorsun. En yakın zamanda etrafındaki ağlak veletlerle bu serverden gitmen.  Ha çok biliyorsan oyunu az daha bekle AMAN GOYAK sende seyret. ;) 

ulan hayatında profda başka sw görmemişin bize velet çekiyorsun biz buranın ağasızıyız paşayız dediğinizi swyi gördük sizde birgün kafanızı çıkarırsınız desteksiz oynamayı öğrenirseniz buyurur gelirsiniz. he birde kendiniz sıfırlansın db user kalmadı diye gmleri ikna edip user gelince de siz gidin demenizin sanırım türkçe meali user geldi de bizi ezdi oluyor neyse siz gidin kumda oynayın 

Edited by KGGWinChenzo

1 minute ago, ThomasIsBack said:

Albert montesque,çok ötmeyin aile değerlerini katıp küfür etmeyin.Bir gün biri gelir yarra saplar akıllı olun 

Sarıçiğdem çıkmazı sokak no 3   Tarabya/Sarıyer Gelsin bakalım o biri zerre maçası yiyorsa :D tomascık msjları oku objektif olarak cevap ver millete fanatiklik yapma benim clanım bu forumda 100 kişiyle kavga etmiştir birinin altına yorum atmışlıgım yok ben çoluk çocukla uraşıcak zamanı çoktan geçtim oynumu oynuyorum keyfime bakıyorum Çogul eki kullanarak beni kavgaya davet etmeyin bak o r1ta denilen dangalak zaten karaktersiz veledin teki arkasına 3-5 kişi alıp götü kalkmasın kimsenin sokaktaki vs ler oyundakilere benzemez açık adresim yukarıda yazılı varsa macrosuna pedalına güvenen bekliyorum 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...