Jump to content

Recommended Posts

6 minutes ago, Majesty said:

Sen hangi haddinle benim oyunu takip ettiğimi başka bir şekilde ima ederek sorgulayabilirsin ? İkimizde ortalama IQ üzerinde insanlarız burada ve senin ne demek istediğini çok iyi biliyoruz. O yüzden bu konuda tavrım nettir ve bu şekilde devam edecektir. Şurada konuya ilk sayfada cevap verdim ve 3 sayfa boyunca oyuncular olarak bir birinize bir sürü laf ettiniz ve yönetim olarak bunlarla ilgili söylememiz gereken bir şey olmadığı için sadece okumakla yetindik.

Ben bu oyunda günde minimum 100 kişiyle muhatap oluyorum ve genelde sabit olarak 10 kişilik bir grup içerisinden hep bu tür "anlamsız" sorgulamalar/yorumlar alıyorum. Şahsımı ilgilendiren konularla ilgili istediğim şekilde cevap verebilirim buna kimse karışamaz. Oyun ile ilgili aldığınız cevaplar da yönetim onaylıdır. 

Son olarak, benim nerede ne yaptığım ne zaman nerede olduğum seni ilgilendirmez.

Belki de herkesin göstermediği oyun anlayışı ve iyimserliği gösterdiğin için insanların alışık olmadığı ve ilgi görmediği, beklemediği şeyleri yaptığın için bu tarz düşünceler oluşuyor. Bir de bu yönünde bakmak lazım olaylara bence.. Ben bir kullanıcı olarak kendi fikir hürriyetimle yaklaşımımı belirtiyorum. Senin şahsına dokunduracak bir sözüm olduysa affola. Beni ilgilendireceği noktalarını zaten ikimizde biliyoruz sen bu konuda ne kadar rahatsan ben de o kadar rahatım ve bu güveni sadece bana değil bütün sw'e verdiğin ve bunu burada tekrar gösterdiğin için de sorgulanacak ya da rahatsızlık duyacak bir durumun olacağını sanmıyorum. Genelde cevapladığınız konularda konu kilitlenir burada insanların birbirleriyle yaşadıkları tartışmalara göz yummanız konuyu uzatıyor. Her soru bir cevabı, her yorum bir konuyu getiriyor. Peki sonu nasıl gelecek sanırım o da admin onayı..

Just now, MİHALOĞLU said:

Belki de herkesin göstermediği oyun anlayışı ve iyimserliği gösterdiğin için insanların alışık olmadığı ve ilgi görmediği, beklemediği şeyleri yaptığın için bu tarz düşünceler oluşuyor. Bir de bu yönünde bakmak lazım olaylara bence.. Ben bir kullanıcı olarak kendi fikir hürriyetimle yaklaşımımı belirtiyorum. Senin şahsına dokunduracak bir sözüm olduysa affola. Beni ilgilendireceği noktalarını zaten ikimizde biliyoruz sen bu konuda ne kadar rahatsan ben de o kadar rahatım ve bu güveni sadece bana değil bütün sw'e verdiğin ve bunu burada tekrar gösterdiğin için de sorgulanacak ya da rahatsızlık duyacak bir durumun olacağını sanmıyorum. Genelde cevapladığınız konularda konu kilitlenir burada insanların birbirleriyle yaşadıkları tartışmalara göz yummanız konuyu uzatıyor. Her soru bir cevabı, her yorum bir konuyu getiriyor. Peki sonu nasıl gelecek sanırım o da admin onayı..

Şu an konuyu kapatabilirim, çoktan alakasız yerlere gitmeye başladı konu. Ama konuyu kapattığımda da sorun oluyor. PM ler yağmaya başlıyor bana. O yüzden artık onu da yapmıyorum.

4 minutes ago, GM_Thanos said:

I really did not want to kidding you, I have almost the same respect that you have for me. I already wrote the same things in TR, but I have seen that you keep asking them again. Then I tried to explain in ENG. I really do not want to make any other problem, I just want to solve the problem that is going on.

Peki öyleyse ben de en az sizin samimiyetinize sahibim ve samimiyetinize inanıyorum. İyi forumlar diliyorum, güzel cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

• Thanks 1

1 minute ago, Majesty said:

Şu an konuyu kapatabilirim, çoktan alakasız yerlere gitmeye başladı konu. Ama konuyu kapattığımda da sorun oluyor. PM ler yağmaya başlıyor bana. O yüzden artık onu da yapmıyorum.

Bir noktadan sonra laf ebeliğine dönüyor ve insanlar birbirlerini muhatap almaya, birbirlerine sallamaya başlıyor. Sanki başlık alay konusu, içerik de ağlama duvarı. Burada benim muhatabım olduğunu belirtmen bile aslında bir cevap ama anlayabilene. Size de teşekkür ederim, iyi forumlar.

On 12/15/2020 at 5:49 PM, Majesty said:

Zaten 2 ay sonunda iron set ile PK atmayı düşünüyorsanız yanlış serverda olduğunuzu söylemeliyim. 

Sayın majeste serverin 10 sene gideceğini düşünüyorsanız yanlış yerdesiniz :) 3 ay sonra olan oyuncuların yude 20 sini bulursan öp başın a koy. Öncelikle şunu belirteyim bu oyunda upgrade olarak silah ve kıyafetlerde +10 takılarda ise +5 mevcut yahu bunu kaç senedir yaşıyorrsunuz server her sene sıfırlanıp yeniden açılıyor.Serveri kapattığınız zaman bakın bir dikkat edin +2 takı varmı serverda +3ü boşverin ya. Şunu yapabilirsiniz drop rate arttır güncellemeleri daha hızlı vererek burda tartışma yaratan herkese fırsat vermeyebilirsiniz. Mesela Açılmayan JR Clan war +1 takı upgrade +9 item upgrade +2 takı upgrade yani drop oranını azaltarak insanları bıktırırsınız.Oyuncular oyundan neden sıkılır Çünkü herhangi bir etkinlik yok yapacaklari birşey kalmamiş serverda yığınla GB var felan filan belli yani bundan dolayı herkes bir birine sarıyor paso tartışma çıkıyor. Bence güncellemeleri hızlı bir şekilde vermeniz gerekiyor. Drop rate arttırıp servera unıque item akmasını sağlamalısınız bunlar cogaldikça hızlı bir şekilde upgradeleri arttırmanız gerekicek. Hadi size iyi tartışmalar. İyi forumlar.

20 minutes ago, IIIBATTALGAZIIII said:

Sayın majeste serverin 10 sene gideceğini düşünüyorsanız yanlış yerdesiniz :) 3 ay sonra olan oyuncuların yude 20 sini bulursan öp başın a koy. Öncelikle şunu belirteyim bu oyunda upgrade olarak silah ve kıyafetlerde +10 takılarda ise +5 mevcut yahu bunu kaç senedir yaşıyorrsunuz server her sene sıfırlanıp yeniden açılıyor.Serveri kapattığınız zaman bakın bir dikkat edin +2 takı varmı serverda +3ü boşverin ya. Şunu yapabilirsiniz drop rate arttır güncellemeleri daha hızlı vererek burda tartışma yaratan herkese fırsat vermeyebilirsiniz. Mesela Açılmayan JR Clan war +1 takı upgrade +9 item upgrade +2 takı upgrade yani drop oranını azaltarak insanları bıktırırsınız.Oyuncular oyundan neden sıkılır Çünkü herhangi bir etkinlik yok yapacaklari birşey kalmamiş serverda yığınla GB var felan filan belli yani bundan dolayı herkes bir birine sarıyor paso tartışma çıkıyor. Bence güncellemeleri hızlı bir şekilde vermeniz gerekiyor. Drop rate arttırıp servera unıque item akmasını sağlamalısınız bunlar cogaldikça hızlı bir şekilde upgradeleri arttırmanız gerekicek. Hadi size iyi tartışmalar. İyi forumlar.

Başka sunucular ile karıştırmayın burasını. Hep uzun süre açık kaldı burası ve PK aktif oldu. Burası PK server değil tüm güncellemelerin 2 ay içinde gelmesini bekliyorsanız yanlış sunucuda oyun oynuyorsunuz. ProfKO da hiçbir zaman +1 üzeri takı açılmadı zaten veya +8 üzeri item olmadı. Sunucudan sunucuya zıplayan oyuncuların kalıp kalmaması bizim umurumuzda değil, giden de geri gelecektir bundan emin olabilirsin :) 

Güncellemeler sıra ile ve "zamanla" gelecektir. İyi eğlenceler

• Like 3
  • Haha 1
  • Sad 1

6 minutes ago, Majesty said:

Başka sunucular ile karıştırmayın burasını. Hep uzun süre açık kaldı burası ve PK aktif oldu. Burası PK server değil tüm güncellemelerin 2 ay içinde gelmesini bekliyorsanız yanlış sunucuda oyun oynuyorsunuz. ProfKO da hiçbir zaman +1 üzeri takı açılmadı zaten veya +8 üzeri item olmadı. Sunucudan sunucuya zıplayan oyuncuların kalıp kalmaması bizim umurumuzda değil, giden de geri gelecektir bundan emin olabilirsin :) 

2017deki sunucu yanlış hatırlamıyorsam 3 ay sürmüştü,nikos tatile kaçtı bıraktı serveri duyumları aldım 

• Thanks 1

5 minutes ago, Majesty said:

Hiç kusura bakmayın 6 sene öncede oynadım bugünde oynadım hiç dediğiniz gibi olmadı 2017 de sunucunuz 3 ay gitti 3 ay sonra serverda adam kalmadı. Biz dünkü oyuncu değiliz kusura bakmayınız. Server 3 senede açık kalabilir ama içinde oyuncu kalmadıktan sonra napalım serveri. Bu gerçeği inkar etmenize gerek yok biz bunu bilerek oynuyoruz zaten. Tek ben değilim herkes bunun farkında.Ben oynuyorum şu anda benim problemim yok akşamları girer pk mı atar çıkarım. Şurdaki polemiği yaratan unsurları söyledim. Biraz oyuncuları düşman değilde iş arkadaşı olarak görün müşteri olarak görün ki eksiklerinizi görüp tamamlayabilesiniz. Ben buraya daha iyi bir oyun için öneride bulundum. Eleştiri yaptım. Karşılığında aldığım cevap alakasız.

5 minutes ago, IIIBATTALGAZIIII said:

Hiç kusura bakmayın 6 sene öncede oynadım bugünde oynadım hiç dediğiniz gibi olmadı 2017 de sunucunuz 3 ay gitti 3 ay sonra serverda adam kalmadı. Biz dünkü oyuncu değiliz kusura bakmayınız. Server 3 senede açık kalabilir ama içinde oyuncu kalmadıktan sonra napalım serveri. Bu gerçeği inkar etmenize gerek yok biz bunu bilerek oynuyoruz zaten. Tek ben değilim herkes bunun farkında.Ben oynuyorum şu anda benim problemim yok akşamları girer pk mı atar çıkarım. Şurdaki polemiği yaratan unsurları söyledim. Biraz oyuncuları düşman değilde iş arkadaşı olarak görün müşteri olarak görün ki eksiklerinizi görüp tamamlayabilesiniz. Ben buraya daha iyi bir oyun için öneride bulundum. Eleştiri yaptım. Karşılığında aldığım cevap alakasız.

Her sunucunun kendine has özellikleri vardır. Hiçbir zaman sunucuda güncellemeler 3 ay içinde gelmedi. Tekrar aynı şeyi söylüyorum burası PK sunucusu değil. 2 ay içerisinde iron set +8 armor ile PK atmayı düşünüyorsanız hata edersiniz. Diğer sunucularda gördüğünüz veya alıştığınız özellikleri burada olmasını talep etmeniz/beklemeniz de yanlış. Mevcut düzen bu şekilde devam edecektir. Aslında aldığın cevap tam anlamıyla yorumlarını karşılıyor, tekrar okursan ne demek istediğimi anlarsın. Başka bir sunucu 6 ay içerisinde 3 kere reset atarken, burası hep aynı kaldı ve açık kaldı. Sunucu 2. ayını doldurdu ve ortalama olarak 600 kullanıcı aktif olarak devam ediyor burada. Sunucu özelliklerini değiştirme çabasında olmak yerine buna alışmanızı tavsiye ederim.

Just now, Majesty said:

Her sunucunun kendine has özellikleri vardır. Hiçbir zaman sunucuda güncellemeler 3 ay içinde gelmedi. Tekrar aynı şeyi söylüyorum burası PK sunucusu değil. 2 ay içerisinde iron set +8 armor ile PK atmayı düşünüyorsanız hata edersiniz. Diğer sunucularda gördüğünüz veya alıştığınız özellikleri burada olmasını talep etmeniz/beklemeniz de yanlış. Mevcut düzen bu şekilde devam edecektir. Aslında aldığın cevap tam anlamıyla yorumlarını karşılıyor, tekrar okursan ne demek istediğimi anlarsın. Başka bir sunucu 6 ay içerisinde 3 kere reset atarken, burası hep aynı kaldı ve açık kaldı. Sunucu 2. ayını doldurdu ve ortalama olarak 600 kullanıcı aktif olarak devam ediyor burada. Sunucu özelliklerini değiştirme çabasında olmak yerine buna alışmanızı tavsiye ederim.

Sayın majeste, 2.ayınızı doldurdunuz bunun bir sebebi var. Ben öneri sundum cevabımı aldım. Beni kaideye alıp cevapladığınız için teşekkürler. 2 3 hafta sonra ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. Kolay gelsin. İyi forumlar.

İki gün sonra başlangıç itemleri getirip, user yok diye ağlayacaklar bence bu konuyu sabote etmesinler.  GB alan/satan kişi diye iftirada bulunan adamların serverin başında 200 Tl'ye self name aldığını kimseye söylemeyeceğim merak etmesin. anladığım kadarıyla 'x' şahıslar bunu görev edinmiş ve minik işlevsiz organlarıyla serveri domine etmeye çalışıyorlar.  Konu açık ve net  %100 droplu ultimadan çift drop alanlar, ultinin nasıl kesildiğini kimse görmesin diye konuyu silderenler/kaldıranlar. Drop rate konusundan rahatsız olmuşlar.

Bol şanslar.

2 hours ago, Whail said:

İki gün sonra başlangıç itemleri getirip, user yok diye ağlayacaklar bence bu konuyu sabote etmesinler.  GB alan/satan kişi diye iftirada bulunan adamların serverin başında 200 Tl'ye self name aldığını kimseye söylemeyeceğim merak etmesin. anladığım kadarıyla 'x' şahıslar bunu görev edinmiş ve minik işlevsiz organlarıyla serveri domine etmeye çalışıyorlar.  Konu açık ve net  %100 droplu ultimadan çift drop alanlar, ultinin nasıl kesildiğini kimse görmesin diye konuyu silderenler/kaldıranlar. Drop rate konusundan rahatsız olmuşlar.

Bol şanslar.

burada göz yaşlarınızı silmekle görevli ekip mi var götüne mi batıyoruz bilemiyorum kim oldugunu da bilmiyorum da az saçmalamadan yerinde dur ya

• Like 1

adamlar yaşadıkları tecrübe üzerine bir öneri/feedback konusu açmışlar. düzgün bi şekilde görüşlerini belirtmişler. toksik tavırlarla gelip tartışma çıkartmanın herhangi bir anlamı yok. yetkili insanlar tartışma çıkaran / tahrik eden herifleri neden cezalandırmıyor onu da anlamış değilim. knight online oynayan topluluğun genelinin aşırı toksik olduğu biliniyor zaten ama private server sahipleri olarak daha küçük bir topluluğu yönlendirmek sizin elinizde olan bir şey.

epi topu 600 kişinin oynadığı, cz'nin çok aktif olmadığı bi sunucuda oynuyorsunuz. toksiklik yapmak yerine insanların soğumaması için, rekabetin artması için tam tersini yapmanız gerekiyor. günün sonunda czde kimseyi bulamıyoruza gelecek olay çünkü.

12 hours ago, Majesty said:

Aynen mykonos da paraları eziyorduk beraber

şu ciddiyetsizliğin sizi ileriye götüreceğini de düşünmüyorum. bir argüman sunuyor "diğer serverlara benzemez, hep uzun süre açık kaldı" gibisinden majesty isimli yetkili arkadaşımız. diğer oyuncu arkadaşımız 2017'de serverın 3 ay sonra tak diye kapandığını belirtiyor. şimdi böyle bir durum varsa ve yetkili arkadaş "diğer serverlara benzemez, hep uzun açık kaldı" yazabiliyorsa oyuncu olarak bi şüpheye düşerim ben. eğlenmeyin robot gibi takılın demiyorum ama ortada bir fact varsa bunu dalga geçermişçesine savuşturmanıza gerek yok.

gb/item satma mevzusunu herkes yapıyor. eğer gerçekten yasaksa gidip bu işlerin döndüğü ana üç tane sitenin takibini yapmak yönetimin sorumluluğu. yabancı oyuncular yabancı sitelerde oyundaki nickleriyle beraber gb/item satışı yapıyorlar ve hiçbir şey yapıldığını görmedim. (yıllardır ayakta duran bi sunucu olarak bu siteleri bilmemenize imkan vermiyorum.) satış yasaksa gidip gb çekersiniz o sitelerden, o karakterlerin ip'leri üzerinden takip yapıp teker teker cezalandırırsınız main karakterlerini ama sunucuda insan kalmaz büyük ihtimal.

son olarak gb satışı yasak olmasına rağmen yoğun bir satışın döndüğü, kc çekmenin gb çekmekten daha fazlaya geldiği bir durumda sunucu olarak(hosting giderleri vs.) nasıl ayakta kaldığınızı anlayamıyorum ve bende şüphe uyandırıyor. sizi herhangi bir şeyle suçlamıyorum, sadece kendi görüşümü belirtmek istedim.

Edited by hachirita

12 minutes ago, hachirita said:

adamlar yaşadıkları tecrübe üzerine bir öneri/feedback konusu açmışlar. düzgün bi şekilde görüşlerini belirtmişler. toksik tavırlarla gelip tartışma çıkartmanın herhangi bir anlamı yok. yetkili insanlar tartışma çıkaran / tahrik eden herifleri neden cezalandırmıyor onu da anlamış değilim. knight online oynayan topluluğun genelinin aşırı toksik olduğu biliniyor zaten ama private server sahipleri olarak daha küçük bir topluluğu yönlendirmek sizin elinizde olan bir şey.

epi topu 600 kişinin oynadığı, cz'nin çok aktif olmadığı bi sunucuda oynuyorsunuz. toksiklik yapmak yerine insanların soğumaması için, rekabetin artması için tam tersini yapmanız gerekiyor. günün sonunda czde kimseyi bulamıyoruza gelecek olay çünkü.

şu ciddiyetsizliğin sizi ileriye götüreceğini de düşünmüyorum. bir argüman sunuyor "diğer serverlara benzemez, hep uzun süre açık kaldı" gibisinden majesty isimli yetkili arkadaşımız. diğer oyuncu arkadaşımız 2017'de serverın 3 ay sonra tak diye kapandığını belirtiyor. şimdi böyle bir durum varsa ve yetkili arkadaş "diğer serverlara benzemez, hep uzun açık kaldı" yazabiliyorsa oyuncu olarak bi şüpheye düşerim ben. eğlenmeyin robot gibi takılın demiyorum ama ortada bir fact varsa bunu dalga geçermişçesine savuşturmanıza gerek yok.

gb/item satma mevzusunu herkes yapıyor. eğer gerçekten yasaksa gidip bu işlerin döndüğü ana üç tane sitenin takibini yapmak yönetimin sorumluluğu. yabancı oyuncular yabancı sitelerde oyundaki nickleriyle beraber gb/item satışı yapıyorlar ve hiçbir şey yapıldığını görmedim. (yıllardır ayakta duran bi sunucu olarak bu siteleri bilmemenize imkan vermiyorum.) satış yasaksa gidip gb çekersiniz o sitelerden, o karakterlerin ip'leri üzerinden takip yapıp teker teker cezalandırırsınız main karakterlerini ama sunucuda insan kalmaz büyük ihtimal.

son olarak gb satışı yasak olmasına rağmen yoğun bir satışın döndüğü, kc çekmenin gb çekmekten daha fazlaya geldiği bir durumda sunucu olarak(hosting giderleri vs.) nasıl ayakta kaldığınızı anlayamıyorum ve bende şüphe uyandırıyor. sizi herhangi bir şeyle suçlamıyorum, sadece kendi görüşümü belirtmek istedim.

You play epi ball on a server where 600 people play and cz is not very active. Instead of toxicity, you need to do the opposite so that people don't cool down, and competition increases. At the end of the day, we can not find anyone in czde because it will come.

12 hours ago, Majesty said:

Just like in mykonos we were crushing money together

I do not think that this frivolity will take you forward. Our authorized friend named majesty offers an argument like "it is not like other servers, it was always open for a long time". Our other player friend states that the server was shut down after 3 months in 2017. If there is such a situation now and the authorized friend can write "it is not like other servers, it has always been open for a long time", I will be suspicious as a player. I'm not saying don't have fun, hang around like a robot, but if you have a fact, you don't need to fend off it as if you were kidding.

Everyone is doing the issue of selling gb / items. If it is really forbidden, it is the responsibility of the management to go and monitor three sites at the moment these things come back. Foreign players sell gb / items on foreign sites with their nicknames in the game and I have not seen anything done. (As a server that has been standing for years, I do not allow you to not know these sites.) If the sale is prohibited, you will go and pull gb from those sites.

Finally, although the sale of GB is prohibited, I cannot understand how you can survive as a server (hosting costs, etc.) in a situation where there is an intense sales return and the kc withdrawal is more than the GB withdrawal, and it makes me doubt. I am not accusing you of anything, I just wanted to express my own opinion.

-----

So they should just give the top clan what they want? is that the solution you offer? I personally have never paid to win on this server, a few have a few that I know having said that it seems to go on pretty much unpunished, just have to look at a few KO forums to see that, they even have the balls to post their IGN they are so confident nothing will come of it.

Adama diyorumki droplar iyileştirilsin, hala size ayrıcaIık mı yapıIsın, istediğiniz itemIeri vereIim oldu bitti tarzında yazıIar yazıIıyor. CSW i sende kazanabiIirsin ki bu hafta zaten girmicez, bu dropIar iyiIeşince sende bundan faydaIanacaksın, EsIant a da girmiyoruz artık , bundan da sen faydaIanacaksın. İnsanIarı cidden oyundan nasıI uzakIaştırabiIiriz konusunda başı çekersiniz tebrik ediyorum.

HaIa burda Iron set peşinde olduğumuzu düşünenIer var :D ArkadaşIar çok yanlış gelmişsiniz. Ben oyunu zevk ve eğlence olsun diye oynuyorum, bir çoğumuz böyle oynuyor. SürekIi kestiğiniz Duke, Bach, AttiIa drop atmazsa demoralize olursunuz, isteğiniz ve hevesiniz kaçar bu da normaldir. Iron Neck, BeIt dediğiniz itemIerin bu serverda bir işIevinin olmadığını da düşünenIerdim. Bugün Tuke diye bir warrior serverda 1 2 tane olan bir itemi satmak istiyor. Neden diye hiç düşünmeden bura da saçma sapan iron set peşinde olduğumuzu iddaa ediyorsunuz. SN7 kaIkan varken bu server da CS nin piyasasi ve işIevi hakkında hiç bir fikri olmadan tüm priestIer CS taksın iyi mi olur diyorsunuz. Bu bahsettiğiniz itemIer benim gözümde FT Neck ve BeIt varken 50 60 max 100 damage fark ettirecek itemIer ki bence bunIara bu kadar para da vermek gereksiz.

Serverda FT set diye sacma sapan bir item sistemi olmasa bırakın Iron seti, Ske beIt biIe bir dünya piyasa yapar ve farkındaIık ortaya koyar. Burası PK server değiI farm server diyen arkadaşIara da zerre katıImıyorum. Bence burası şuanki sistem ve oyun düzeni içersinde bir PK serverdır. Herkes de eşit ve aynı tarzda itemIer mevcuttur. Bugün eIde edeceğiniz hiç bir itemin +1 olmaksızın, hasar ve buiIdinize bir etkisi, gözIe görünür derecede yoktur. Ben party pk yapmıcam, VS atıcam derseniz tabi ki benim görüşIerim çürütülür. 

Bu server baştan başIatıIacak olsa 1 sayfa dolusu öneri ve tavsiyede buIunabiIirim ki bunIar benim server başından beri gözIemIerimdir. Server'in gidişatına da olumlu etkiIeri olur ya da olmaz bu tartışıIır.

Beni ve ya benim gibi düşünen insanIarı zerre anIadığınızı düşünmüyorum, çok fazIa egoist ve korumacı yaklaşıyorsunuz, üsIupIarınız da ciddiye aIınıp cevap veriIecek düzeyde değiI. EIeştiriye ve kendinizden bağımsız fikirIere hiç imkan vermiyorsunuz. Bu şekiIde bu server ve serverin oyuncularına hiç bir katkınız olmaz, aksine kutuplaşma ve oyundan insanIarı uzakIaştırma konusunda yarış içersinde olursunuz. Kaybeden siz değiI bizIer oluruz.

Edited by turkstar
  • Like 1

1 hour ago, Aussie said:

So they should just give the top clan what they want? is that the solution you offer? I personally have never paid to win on this server, a few have a few that I know having said that it seems to go on pretty much unpunished, just have to look at a few KO forums to see that, they even have the balls to post their IGN they are so confident nothing will come of it.

im not offering a solution. i just wrote my opinion on the subject. you forgot to translate first part. maybe that's why you got me wrong

3 minutes ago, hachirita said:

im not offering a solution. i just wrote my opinion on the subject. you forgot to translate first part. maybe that's why you got me wrong

you might be right, its does make it hard when people speak english on some posts but not in others, like this one, Mr Original poster originally in english now in turkish

------- Mr turkstar's post translated --------------

I say to the man that the drops should be improved, I still give you the items you want, I will give you the items you want, it is done. You can win the CSW as well, that we will not enter this week anyway, you will benefit from it when these drops are good, we are not entering EsIant anymore, you will benefit from this. I congratulate you to lead the way in how we can really keep people away from the game.

HaIa there are those who think we're after an Iron set :D Friends, you came very wrong. I play the game for fun and entertainment, most of us play this way. If the Duke, Bach, Attila, whom you cut the continuity do not drop, you will become demoralized, your will and enthusiasm will run out, which is normal. I would also think that the items you call Iron Neck, BeIt do not have a job on this server. Today, a warrior called Tuke wants to sell an item that is 1 or 2 on the server. Without thinking why, you claim that we are looking for a ridiculous iron set here. When you have SN7, you don't have any idea about CS's market and workplace on this server, and all priesters say if CS is okay. These items you mentioned are items that will make you notice 50 60 max 100 damage when I have FT Neck and BeIt in my eyes, which I think is unnecessary to give this much money.

Even if there is no ridiculous item system called FT set on the server, Iron set makes Ske a world market and reveals awareness. I cannot agree with the friends who say this is not a PK server but a farm server. I think this is a PK server within the current system and game setup. Everyone is equally available, and items of the same style are available. No item you receive today has no visible effect on your damage and growth without +1. If you say I will not party pk, I will throw VS, of course my opinions will be refuted. 

If this server is to be restarted, I can provide 1 page full of suggestions and advice, which I have been looking after my server from the very beginning. It is discussed whether they have a positive effect on the course of the server or not.

I do not think that you remember me or people who think like me, you are too egoistic and protective, and your style is not at a level that can be taken seriously and responded. You do not allow any opportunity for self-criticism and independent opinions. In this way, you will not make any contribution to the players of this server and the server, on the contrary, you will be in a race to polarize and make people away from the game. We are the losers, not you.

Edited by Aussie
adding posters name

3 hours ago, hachirita said:

1.png

Şaka veya espiri nedir bunun da mı açıklamasını yapalım artık ? 

On 12/19/2020 at 3:21 PM, Majesty said:

1.png

Şaka veya espiri nedir bunun da mı açıklamasını yapalım artık ? 

GM'ler şaka yapmaz Sn.Majesty

Siz robotsunuz.Duygunuz,düşünceniz,fikriniz olamaz. 1 avuç paralı çalışansınız haddinizi bilin(!) Sizin maaşlarınızı burada aldığımız KC'lerle biz ödüyoruz :D