Jump to content

Cr Görevinde Titan Keserken Bilinçli Bir Şekilde Sürekli Trade Atılması

Recommended Posts

Merhabalar,

SpeedyGonz4les isimli oyuncu Cr görevini yaparken başka partide olduğum için titan adlı canavari kesiyor iken seri bir şekilde trade atıp ölmeme sebebiyet vermek istemiştir. Bunun yanlış bir davranış olduğunu düşünüyorum ve gereğinin yapilmasini rica ediyorum. 

Saygılar,

Teşekkürler.

Görsel için tiklayiniz

1 hour ago, Ozan said:

@BigHunterkarşıda bir parti daha var. Adamda şansını denemek için gelmiş diger slota. Hem kel hem körsün 😃

1- Kel değilim, resimdeki ben bile değilim. Senin gibi beyni yarım santim olan geri zekalılara anlatmaktan sıkıldım artık.Şimdi senin avatarın yok orda boş kafa var.Sende bu durumda beyinsiz mi oluyorsun?Senin mantığına göre evet sende beyinsizsin

2-Velevki kelim bu seni ne ilgilendirir?Sen kimsin?Ne hakla benim görünüşüm üzerine yorum yapıyorsun?

3-Hesabı yeni açmış gelmişsin.Okullar açılsada bi siktirip gitsen artık lisene. Bu amına kodumun okulları yüzünden bütün online oyunlar çekilmez oldu.Covid veletlere yaradı

4-Ben konu sahibini muhatap alarak yazdım sen kim köpeksin benimle alakasız konuda bana salça oluyorsun?Adam cevabını vermiş bundan sonrası seni ilgilendirmezde bağlamazda

5-Uyku saatin gelmiş sütünü iç git yat hadi

• Like 1

15 hours ago, BigHunter said:

1- Kel değilim, resimdeki ben bile değilim. Senin gibi beyni yarım santim olan geri zekalılara anlatmaktan sıkıldım artık.Şimdi senin avatarın yok orda boş kafa var.Sende bu durumda beyinsiz mi oluyorsun?Senin mantığına göre evet sende beyinsizsin

2-Velevki kelim bu seni ne ilgilendirir?Sen kimsin?Ne hakla benim görünüşüm üzerine yorum yapıyorsun?

3-Hesabı yeni açmış gelmişsin.Okullar açılsada bi siktirip gitsen artık lisene. Bu amına kodumun okulları yüzünden bütün online oyunlar çekilmez oldu.Covid veletlere yaradı

4-Ben konu sahibini muhatap alarak yazdım sen kim köpeksin benimle alakasız konuda bana salça oluyorsun?Adam cevabını vermiş bundan sonrası seni ilgilendirmezde bağlamazda

5-Uyku saatin gelmiş sütünü iç git yat hadi

o wow I always though that is what you looked like Mr Big Hunter :) Bald and happy man :)

• Like 1