Jump to content

csw ko*p, yada bug ile kaleden giriş

Recommended Posts

2 hours ago, YucukluSumurta said:

benim merak ettiğim Thanos dışardan görüntü alırken diğer gm'ler buna şahit olabilecek şekilde görüntüleri neden almıyordu? Gm'lerin elinde olan tek görüntü harici kanıt sayılabilecek tek şey bir oyuncunun çektiği görüntü. Hatta sadece bu oyuncunun videosunda bunu yapanların kim oldukları gözüküyor, thanosun çektiğinde o da belli değil. Bu sırada diğer gm'ler neredeydi? neden onlarda video almıyordu? CSW mi oynuyorlardı? 

Saldırı amaçlı değil, meraktan sorulmuştur

Hiçbir GM Etkinlikleri kayda almakla yükümlü değil. Benim aldığım kayıtın amacı da tanıtım videoları için içerik olması. Daha önce de söylediğim gibi burada o kişi duvardan geçerken tesadüfen kadraja girmiş; ki ben bunu o anda farketmedim. Kaydın alınış şekline bakarsanız, YouTube kanalımızdaki diğer videolar gibi sinematik moddadır farketmeyişim de bu sebeptendir.

Burada olay GM'lik falan da değil. Hepimiz insanız, her gün her saat her dakika her etkinliği izleyemeyebiliriz. Hile durumlarında "Neden bakılmıyor? Kaç tane GM var nerede bu adamlar?" sorusunu çok samimi bulmuyorum. Ben ve ailem Covid-19 atlattık, Majesty şuan salgınla boğuşuyor; ve inanın hiç kolay değil bu yaşananlar. Ben atlattım çok şükür ama kronik rahatsızlığım olduğu için hâlâ kendime gelmiş değilim. Aniden baş dönmesi, tansiyon düşüşü oluyor ve malesef bir süre uzanmadan geçmiyor. Bunları anlatıyorum çünkü 7 GM'in 7sinin de etkinliği izlediğini, her bir GM'nin kale surlarındaki bir burçta beklediğini düşünün. Tam hile ile gelen birisi geçecekken o anda karısı/çocuğu/annesi/babası seslenip PC başından ayrılsa o GM o anı kaçırmış olur, ya da benim başım dönse kalkmak zorunda kalsam ben kaçırmış olurum. Ve tüm bunlar insan odaklı olaylar.

Bizler size karşı samimiyiz, hiç zorunda olmadığımız halde kendi kanıtımızı sizinle paylaşacak kadar, "Evet bakın burada daha net görülüyor" diyecek kadar samimiyiz.

• Like 1
  • Thanks 1

4 hours ago, Majesty said:
  • İster 1 KC almış olsun isterse 100.000 KC satın almış olsun illegal aktivitede olan her hesap/karakter banlandı bu zamana kadar. Bunun örneklerini forumda da görebilirsiniz.

Bir önceki DB'de hack kullanan TheDominatoR isimli babashopper kullanıcının gözünün yaşına bakılmadan ban atıldı. Bu konuda GMlerin hakkını teslim etmek gerek.

2 hours ago, GM_Thanos said:

Hiçbir GM Etkinlikleri kayda almakla yükümlü değil. Benim aldığım kayıtın amacı da tanıtım videoları için içerik olması. Daha önce de söylediğim gibi burada o kişi duvardan geçerken tesadüfen kadraja girmiş; ki ben bunu o anda farketmedim. Kaydın alınış şekline bakarsanız, YouTube kanalımızdaki diğer videolar gibi sinematik moddadır farketmeyişim de bu sebeptendir.

Burada olay GM'lik falan da değil. Hepimiz insanız, her gün her saat her dakika her etkinliği izleyemeyebiliriz. Hile durumlarında "Neden bakılmıyor? Kaç tane GM var nerede bu adamlar?" sorusunu çok samimi bulmuyorum. Ben ve ailem Covid-19 atlattık, Majesty şuan salgınla boğuşuyor; ve inanın hiç kolay değil bu yaşananlar. Ben atlattım çok şükür ama kronik rahatsızlığım olduğu için hâlâ kendime gelmiş değilim. Aniden baş dönmesi, tansiyon düşüşü oluyor ve malesef bir süre uzanmadan geçmiyor. Bunları anlatıyorum çünkü 7 GM'in 7sinin de etkinliği izlediğini, her bir GM'nin kale surlarındaki bir burçta beklediğini düşünün. Tam hile ile gelen birisi geçecekken o anda karısı/çocuğu/annesi/babası seslenip PC başından ayrılsa o GM o anı kaçırmış olur, ya da benim başım dönse kalkmak zorunda kalsam ben kaçırmış olurum. Ve tüm bunlar insan odaklı olaylar.

Bizler size karşı samimiyiz, hiç zorunda olmadığımız halde kendi kanıtımızı sizinle paylaşacak kadar, "Evet bakın burada daha net görülüyor" diyecek kadar samimiyiz.

tam olarak aynı noktadayız aslında. kimse hiçbir şeye yükümlü değil ama haftada 1 saat en azından 3 gm bununla ilgilenebilir diyorum. Sonuçta kimse robot değil o yüzden dediğin herşeye saygım sonsuz ama hala daha kendi dediğimin arkasındayım. Yönetimin oyuncuların gösterdiği hassasiyetin ve özenin zerresini gösterdiğine inanmıyorum

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...