Jump to content

Recommended Posts

1)         https://hizliresim.com/ODKsIq    [url=https://hizliresim.com/ODKsIq][img]https://i.hizliresim.com/ODKsIq.jpg[/img][/url]

2)         https://hizliresim.com/44XnYi     [url=https://hizliresim.com/44XnYi][img]https://i.hizliresim.com/44XnYi.jpg[/img][/url]

Date: 05.12.2020  Time: 02:00 Snow War

Snow warda tek bir clan bütün dropları almaktadır. ( 1 clan get all drop in snow war )

Solo oyuncular için etkinliğin değiştirilmesi yerinde bir karar olacaktır. ( Snow War must be change for solo users )

Etkinlik boyuncu alınmayan screenshotlarda da genelde aynı kişiler drobu almaktadır.

@nikos32@Majesty@GM_Thanos @GM_SerC

Edited by killer
  • Thanks 1

Merhaba;

Etkinlik kalkmayacak onu söyleyim baştan. Eğer şikayetiniz/şüpheniz varsa inceleme yaparız problem değil. Fakat "Tek bir clan bütün dropları almaktadır." dediğiniz zaman bu bahsettiğiniz clan dışında hiçbir clanın drop alamamış olması gerekir ki, cümle yerinde olsun. Kaldı ki bu clan dışında drop alan karuslar vardı. Dolayısıyla yukarıdaki cümleyi tekrar kurmanız gerekebilir.

"Kaldırın ya da adaleti sağlayın" cümlesi de buraya uygun değil. Ban ve strike listesine bakarsanız sizin için; sizin haberiniz bile olmadan sağladığımız adaleti görebilirsiniz.

10 minutes ago, GM_Thanos said:

Merhaba;

Etkinlik kalkmayacak onu söyleyim baştan. Eğer şikayetiniz/şüpheniz varsa inceleme yaparız problem değil. Fakat "Tek bir clan bütün dropları almaktadır." dediğiniz zaman bu bahsettiğiniz clan dışında hiçbir clanın drop alamamış olması gerekir ki, cümle yerinde olsun. Kaldı ki bu clan dışında drop alan karuslar vardı. Dolayısıyla yukarıdaki cümleyi tekrar kurmanız gerekebilir.

"Kaldırın ya da adaleti sağlayın" cümlesi de buraya uygun değil. Ban ve strike listesine bakarsanız sizin için; sizin haberiniz bile olmadan sağladığımız adaleti görebilirsiniz.

ayrıyeten burda anlatılmak olay gayet açık ve net olmasına rağmen daha önce de defalarca yaptığın gibi iki taraflı muhalefet olmaktan artık vazgeçmelisin. server 30 kişinin etrafında dönmüyor bilgin olsun.

• Like 1
  • Thanks 1

1 minute ago, elessar said:

ayrıyeten burda anlatılmak olay gayet açık ve net olmasına rağmen daha önce de defalarca yaptığın gibi iki taraflı muhalefet olmaktan artık vazgeçmelisin. server 30 kişinin etrafında dönmüyor bilgin olsun.

Hey buddy, he's not our real interlocutor, calm down, there is someone more competent who can really listen to us 🙃 @nikos32

Edited by Wasabi
  • Like 1
  • Thanks 1

1 minute ago, Majesty said:

Acaba ban/strike listesindeki eksiklik sen misin, ondan mı "adalet" göremedin ?

ban yememe sebep olacak her hangi bir durum içerisine girmedim gireceğimi de zannetmiyorum. kendinizi eleştriye kapatıp bu şekilde 3. parti yazılımlara göz yumarak bir şey elde edemeyeceğinizi siz de biliyorsunuz. anlayamadığınızı sanıyorum ve daha açık dille anlatıyorum. burda bahsi geçen konu onda hile var bunda makro var onu banlayın şuna strike atın değil, bariz belli olan bir oyun açığından haberiniz olmasına rağmen bir çözüm getirmek yerine muhalefet olup bir şey dememiş olmama rağmen beni banlamak ile tehdit ediyor olman gerçekten senin adına üzüldüğüm bir durum. ben herkes gibi bir oyuncuyum sen yönetim ekibindensin bir çok kişinin muzdarip olduğu bir konu hakkında bu şekilde düz bakışlı olamazsın. ettiğin tehdit için teşekkürler benim keyfim yerinde. 

3 minutes ago, Majesty said:

As i said before, next time do not PM to any GM at ingame and do not tag any GM on your problems/suggestions/reports :) 

GLHF

Most players, including me, do not write because you did not solve the players' problems.After this hour I write only to talk about the weather and now rainly :)

Just now, elessar said:

ban yememe sebep olacak her hangi bir durum içerisine girmedim gireceğimi de zannetmiyorum. kendinizi eleştriye kapatıp bu şekilde 3. parti yazılımlara göz yumarak bir şey elde edemeyeceğinizi siz de biliyorsunuz. anlayamadığınızı sanıyorum ve daha açık dille anlatıyorum. burda bahsi geçen konu onda hile var bunda makro var onu banlayın şuna strike atın değil, bariz belli olan bir oyun açığından haberiniz olmasına rağmen bir çözüm getirmek yerine muhalefet olup bir şey dememiş olmama rağmen beni banlamak ile tehdit ediyor olman gerçekten senin adına üzüldüğüm bir durum. ben herkes gibi bir oyuncuyum sen yönetim ekibindensin bir çok kişinin muzdarip olduğu bir konu hakkında bu şekilde düz bakışlı olamazsın. ettiğin tehdit için teşekkürler benim keyfim yerinde. 

Tehdit etmedim, adaletin olmadığını söyledin bende kendimce eksik olanı sordum sana. Aynı anda 20 kişi PM attığında konuyu nikosa ilettik. Şimdi bana şunun net cevabını ver, kimin illegal program kullandığına göz yumduk ? Konu ile ilgili çözüm belli ve size gayet makul şekilde yukarıda açıklaması yapılmış ama siz "işinize gelen" cevapları duyma noktasına odaklandığınız için orada ne yazıldığını anlamak istemiyorsunuz. 

Eleştiri yapmak ile birilerini hedef göstermek/suçlu göstermek arasında büyük fark var. Gecenin 5'inde Türk Dil Kurumu gibi neyin ne anlama geldiğini tartışmayalım burada. İkimiz de çok iyi biliyoruz senin ne demek istediğini. Ayrıca şundan da çok emin ol bizim de keyfimiz yerinde ama artık sıktı bazı muhabbetler. Bunu destekliyorlar, şuna göz yumuyorlar, onu kayırıyorlar vs vs. Bana dürüstçe cevap ver, bu zamana kadar hangi konu ile ilgili olursa olsun PM atıp cevap almadığın veya destek talebinde bulunduğun geri çevrilen bir konun var mı ?

Başta söylediğimi tekrarlıyorum, şikayetleriniz nikosa çoktan iletilmiş durumda, kendisi bu durumu inceler ve buraya cevabı verir. 

1 minute ago, Majesty said:

Tehdit etmedim, adaletin olmadığını söyledin bende kendimce eksik olanı sordum sana. Aynı anda 20 kişi PM attığında konuyu nikosa ilettik. Şimdi bana şunun net cevabını ver, kimin illegal program kullandığına göz yumduk ? Konu ile ilgili çözüm belli ve size gayet makul şekilde yukarıda açıklaması yapılmış ama siz "işinize gelen" cevapları duyma noktasına odaklandığınız için orada ne yazıldığını anlamak istemiyorsunuz. 

Eleştiri yapmak ile birilerini hedef göstermek/suçlu göstermek arasında büyük fark var. Gecenin 5'inde Türk Dil Kurumu gibi neyin ne anlama geldiğini tartışmayalım burada. İkimiz de çok iyi biliyoruz senin ne demek istediğini. Ayrıca şundan da çok emin ol bizim de keyfimiz yerinde ama artık sıktı bazı muhabbetler. Bunu destekliyorlar, şuna göz yumuyorlar, onu kayırıyorlar vs vs. Bana dürüstçe cevap ver, bu zamana kadar hangi konu ile ilgili olursa olsun PM atıp cevap almadığın veya destek talebinde bulunduğun geri çevrilen bir konun var mı ?

Başta söylediğimi tekrarlıyorum, şikayetleriniz nikosa çoktan iletilmiş durumda, kendisi bu durumu inceler ve buraya cevabı verir. 

ben seni anlıyorum ki bu tarz durumlarda iletişime geçtiğim tek kişi sensin. suçlu göstermek gibi bir niyetim de yok fakat şu dediğini en başta söyleyebilirdin. senin mantıklı cümlelerine değil de konunun başında thanosun devamlı olarak gösterdiği mantık dışı çözümleme yeteneğine bir ithamda bulunmuştum ki ona karşı dediklerimin de hala arkasındayım. senin de derdimizi anladığını biliyorum amacımız isim verip birilerini şikayet etmek değil gözden kaçan ve çözülmesi gerek bir problemi dile getirmek. zaten ilettiğini söylüyorsun muhtemelen en kısa sürede düzelir. benim sadece monitöre bakarak kullandıkları yazılıma kadar tahmin edip anlıyor olmam sizin altyapınız ile çok rahat bir şekilde açığa çıkacaktır. vakit ayırdığın için tekrardan teşekkür ettim anlaştığımızı düşünüyorum. iyi sabahlar.

2 minutes ago, elessar said:

ben seni anlıyorum ki bu tarz durumlarda iletişime geçtiğim tek kişi sensin. suçlu göstermek gibi bir niyetim de yok fakat şu dediğini en başta söyleyebilirdin. senin mantıklı cümlelerine değil de konunun başında thanosun devamlı olarak gösterdiği mantık dışı çözümleme yeteneğine bir ithamda bulunmuştum ki ona karşı dediklerimin de hala arkasındayım. senin de derdimizi anladığını biliyorum amacımız isim verip birilerini şikayet etmek değil gözden kaçan ve çözülmesi gerek bir problemi dile getirmek. zaten ilettiğini söylüyorsun muhtemelen en kısa sürede düzelir. benim sadece monitöre bakarak kullandıkları yazılıma kadar tahmin edip anlıyor olmam sizin altyapınız ile çok rahat bir şekilde açığa çıkacaktır. vakit ayırdığın için tekrardan teşekkür ettim anlaştığımızı düşünüyorum. iyi sabahlar.

Her yaptığımız işlem bunlara mute/jail/ban/uyarı dahil, hepsi oyun kuralları içerisinde, emin olduğumuz şekilde ve adaletli şekilde yapılmıştır ve bundan sonra da böyle devam edecektir. Tekrardan aynı şeyi söylüyorum eğer belirttiğiniz gibi bir durum mevcut ise zaten cezalandırılacaklardır bundan şüpheniz olmasın ama sizin de bazı konulara yaklaşım tarzınız hoş değil. Senin üzerinden herkese söylemek istiyorum şunu (senin yaptığını söylemek değil amacım) burada özellikle drama dönmesini isteyen insanlar oluyor ve hedef olarak yönetimi gösteriyorlar. Bu hoş bir durum değil ve bunu güzellikle karşılamamızı beklemeyin. Ama her türlü talebi ve isteği de dikkate aldığımızı, çözebiliyorsak çözdüğümüzü veya daha yetkili kişi olarak, admin kontrolünde olması gerekiyorsa anında ilettiğimizi de unutmayın sakın. 

İyi sabahlar, iyi eğlenceler dilerim sizlere

• Like 1

Konu anlatılmak istenilenin çok ama çok dışına çıkmış. Konu başlığı belki için doğru kelimeler seçilmemiş olabilir ama sadete gelecek olursak Snow War da 100 drop varsa %90'nı aynı party droplamaktadır. ( Karus olduğum için karus tarafından baktım.)

İyi organize olmuş olabilirler. Çünkü 8 kişi olmak bir avantajdır. Ama %90 aynı kişiler drop aldı mı Snow war etkinliğinde bulunmak istemiyor insan.

Etkinlikte kardanadamdan drop alayım diye beklemekten başka bir şey olmamaktadır. Herhangi bir aksiyon fight yok yani.

Snow War etkinliğinin kapatılması düşünülmüyor ise SOLO userslar için ve ya 3 4 kişilik gruplarla oynayanlar için değişiklik yapılması gerekiyor. Çünkü drop almaları İMKANSIZ.

CZ kapandığı için yapacak başka bir şey olmuyor ya afk olucaksın ya da etkinliğe katılacaksın.

@GM_Thanos@Majesty

Edited by killer

4 hours ago, nikos32 said:

I think that GM_Thanos and GM_Majesty already replied to you. I do not know turkish so I don't know how I can help.

Sorry Nikos, but whenever I tell them about a problem, instead of solving it, they give the opposite answer.Skype time would tell you about my problems and solve them directly. I really miss those days ..

• Sad 1

47 minutes ago, killer said:

@GM_Thanos  etkinlik kalmayacak demiş ama Snow War etkinliğini ayrı bir haritada yapmak yerine Kardanadamlar CZ Bowl'da çıksın hem fight dönsün hem kartopu atılarak drop alınsın önerimizi değerlendirebili :))

ben değerlendirileceğine eminim sadece nikosun bildiğim kadariyla kodlama işleri için ekibi yok tek çalışıyor zaman alır