Jump to content

Recommended Posts

Herkese Günaydın,

Son güncellemede eklenmiş olan priestlerin heal düşürme oranı 0 a çekilmiş.

Hile ile yapılan bir şeyin update olarak eklenmesi çok manidar.

Düzeltilmesi gerekli.

Morning Everyone,

Priest's casting failed rate seems %0,normally peoples do that with hack that is so funny.

It has to be fixed.@nikos32

Edited by wogo

2 hours ago, GM_Thanos said:

Günaydın.

Yani? Tam olarak ne demek istiyorsunuz?

normalde priestin heali combo ile kesiliyor veya lr yiyince failed atar ama burada bu oran %0 insanlar hile ile magenin nova kesmeme priestin heal kesmeme tbl vs kullanıyor ama sizin yapmış olduğunuz son güncellemeyle oyunun kendisi priestlere tbl vermiş oldu.

Edited by wogo

arkadaş kimseye tbl demiyor farklı bişeyden bahsediyor. oyunun kendisinde olan el düşürme mekaniğini kaldırarak priestlere tbl vermiş oluyorsunuz. yapılan bu değişikliğin hiç bir mantığı yoktu. şu an full item bir okçu combo ile 50 level priesti kesemez. adam sabit durup heal spamlasa yeter.

yönetim olarak her ağlayanın isteğini yerine getirerek çok büyük zarar veriyorsunuz. adam 2 parti okçunun üzerine barzo gibi koşup eli düşünce anormal bir şey gibi yaygara koparıyor. 3-5 kişi memnun olacak diye 30-40 kişiyi oyundan soğutuyorsunuz. 2014 den beri profkoda hiç bir zaman oyunun doğasında olan şeylere bu kadar müdahele edilmemişti ve gayet başarılı olmuştu. ancak bu sefer ipin ucu kaçtı umarım bi an önce bu hatalarınızdan geri dönersiniz

• Like 2

1 hour ago, GM_Thanos said:

Priestlerin eli R ile hâlâ düşüyor. Güncelleme notlarına bakarsanız sadece mage LR ve okçu skilleri için el düşmeme getirildi. Bunun dışında hile olduğunu düşündüğünüz biri veya birileri varsa isimlerini yazın inceleme yapalım.

denedik arenada 2 asas r atıyordu prieste bir kere bile el düşmedi.

31 minutes ago, Stophia said:

@wogo delisin.. 1 tane okcu 100 metre den priestin elini düşürüyor, LR yi hiç söylemiyorum bile, laf olsun diye konu açmışsın kuzen

Aslan boş yapıyorsun. 

Bu söylediğimi okçu için demiyorum, oyunda en seri skill vurup heal kesen job olan asas için söylüyorum.

Ayrıca, normalde de kesmesi lazım, oranı bilmem ama bu yapılan serverı warrior serverı yapıyor.

Açıkça soruyorum, gmlerden falan mele party de oynayanlar mı var, neden server her fırsatta warriora yöneliyor?

• Thanks 1

2 hours ago, Elysia said:

arkadaş kimseye tbl demiyor farklı bişeyden bahsediyor. oyunun kendisinde olan el düşürme mekaniğini kaldırarak priestlere tbl vermiş oluyorsunuz. yapılan bu değişikliğin hiç bir mantığı yoktu. şu an full item bir okçu combo ile 50 level priesti kesemez. adam sabit durup heal spamlasa yeter.

yönetim olarak her ağlayanın isteğini yerine getirerek çok büyük zarar veriyorsunuz. adam 2 parti okçunun üzerine barzo gibi koşup eli düşünce anormal bir şey gibi yaygara koparıyor. 3-5 kişi memnun olacak diye 30-40 kişiyi oyundan soğutuyorsunuz. 2014 den beri profkoda hiç bir zaman oyunun doğasında olan şeylere bu kadar müdahele edilmemişti ve gayet başarılı olmuştu. ancak bu sefer ipin ucu kaçtı umarım bi an önce bu hatalarınızdan geri dönersiniz

gözyaşım pıt..

2 hours ago, Stophia said:

@wogo delisin.. 1 tane okcu 100 metre den priestin elini düşürüyor, LR yi hiç söylemiyorum bile, laf olsun diye konu açmışsın kuzen

laf olsun diye yorum atmışsın kuzen. arkadaşlar test yaptıktan sonra bu konuyu açtılar. hiçbir şekilde priestin eli düşmüyor. ne okçusu ne 100 metresinden bahsediyorsun. ne LRsi ? çağır clanını arenaya hepsi üstüne çullansın heal spamla bak düşüyor mu el görürsün.

• Like 1

3 hours ago, Elysia said:

Hata yaptığımızı düşünmüyoruz. Şu durumda olması gerekeni yaptığımızı, gayet de doğru yaptığımızı düşünüyorum. Ayrıca biz buna ağlamak değil, şikayeti dile getirmek diyoruz. Eğer ağlamak diyorsanız, sizinki de aynı gruba dahil.

Hiçbir serverda 3-5 kişi için düzenleme yapılmaz, burada da yapılmadı. Genel talep, onu geçtim olması gereken buydu öyle oldu. Okçu hem uzaktan vurması, hem hızı, hem mana çekmesi, hem de el düşürmesi üstüne bir de sadece event zamanlarında CZ'de şaşırtıcı şekilde asastan okçuya dönenler sebepleriyle okçular priestlere karşı OP durumdaydı, sadece bu düzenlendi.

Ayrıca, full item okçu 50 level priesti kesemiyorsa jobu değişsin derim, ya da siz abartmaktan vazgeçin.

32 minutes ago, GM_Thanos said:

Hata yaptığımızı düşünmüyoruz. Şu durumda olması gerekeni yaptığımızı, gayet de doğru yaptığımızı düşünüyorum. Ayrıca biz buna ağlamak değil, şikayeti dile getirmek diyoruz. Eğer ağlamak diyorsanız, sizinki de aynı gruba dahil.

Hiçbir serverda 3-5 kişi için düzenleme yapılmaz, burada da yapılmadı. Genel talep, onu geçtim olması gereken buydu öyle oldu. Okçu hem uzaktan vurması, hem hızı, hem mana çekmesi, hem de el düşürmesi üstüne bir de sadece event zamanlarında CZ'de şaşırtıcı şekilde asastan okçuya dönenler sebepleriyle okçular priestlere karşı OP durumdaydı, sadece bu düzenlendi.

Ayrıca, full item okçu 50 level priesti kesemiyorsa jobu değişsin derim, ya da siz abartmaktan vazgeçin.

O kadar çok şey söyleyebilirim ki ama gerek duymuyorum.

Dikkatle veya dikkatsiz izleyin her şey açık ve net yada kendiniz arenada deneyin teşekkürler.

https://youtu.be/0FWtnOCCglg

Edited by wogo

2 hours ago, GM_Thanos said:

şu ana kadar duyduğum en saçma bahane olabilir. 20 yıllık bir classın özelliklerini sayıp sanki bunlar normalde yokmuş da 2020 de eklemişsiniz gibi çok op oldu bu yav diyip nerfliyosunuz. 1 prieste 8 okçu vuruyo sonra heal kalkmayınca okçu op oluyo. aynı şekilde 8 asas veya 8 warrior vursa direk tek yer ama bunda bir sorun yok. daha önce de söyledim eventlerde gördüğünüz okçuların %80 i normal de asas ve size bunun çözümünü de söyledim. server günde 10 defa bedava reskill yaptırırsa sonra dagger selfname bedaya bow olursa( bu biraz düzeltildi) millet tabiki okçu döner. karşıda 5 pt mage varken insanların bunu yapması doğal ancak siz bunu engellemek yerine normalde okçu olan oyuncuları cezalandırıp oyunun doğasına zarar veriyosunuz. bunları geçtim yakından oynamak isteyen okçular ne yapacak? zaten combosu buglu bi de el bile düşüremeyecekse ne işe yarayacak bu arkadaş?

• Like 1

11 hours ago, wogo said:

O kadar çok şey söyleyebilirim ki ama gerek duymuyorum.

Dikkatle veya dikkatsiz izleyin her şey açık ve net yada kendiniz arenada deneyin teşekkürler.

https://youtu.be/0FWtnOCCglg

Cevap bekliyorum arkadaşlar.

Hata yaptığınızı düşünmediğinizi söylediniz, umarım hala öyle düşünmüyorsunuzdur.

@Majesty@nikos32@GM_Thanos

i already said last update for priest heal was bullshit already mage light doesn't work in server if priest got 100 % succes heal but ppl all time crying "i got cancel fix" there is no bug in all server priest fail heal same as in all server archer cancel easy priest heal light mage stun atm just make a party with 4priest 3 team heal 1 cc u can kill 20ppl because no1 can cancel any heal well go for more non sense update and ppl keep your good work baby crying

• Like 1
  • Sad 1

4 hours ago, wogo said:

Cevap bekliyorum arkadaşlar.

Hata yaptığınızı düşünmediğinizi söylediniz, umarım hala öyle düşünmüyorsunuzdur.

@Majesty@nikos32@GM_Thanos

R ile el düşürülmesinin devam ettiğini bizzat test serverda kontrol ettik. Hatta sürekli oyun içerisinde belirli kişilerden sızlanma içeren PM alıyorum sürekli elinin düştüğüne dair. 

9 minutes ago, Majesty said:

R ile el düşürülmesinin devam ettiğini bizzat test serverda kontrol ettik. Hatta sürekli oyun içerisinde belirli kişilerden sızlanma içeren PM alıyorum sürekli elinin düştüğüne dair. 

Arkadaşım video paylaştım elin düşmediğine dair sizde video paylaşır mısınız?

Tabi ki yazar siz birilerinin dediklerine göre mi ilerliyorsunuz yoksa deneyerek mi anlamadım denediğinizi söylüyorsunuz lakin inandırıcı değil neden?

Nikos32 ile pmden konuştum dediği şey  ''artık hiç bir job priestin healini kesemeyecek'' dedi.

Bence bir görüşün tartışın bu konuyu nikos ile.

@nikos32@Majesty

17 hours ago, GM_Thanos said:

Canım magenin elini de okçu ve lr kesiyor bunu 1 aydır söylüyorum ama siz bunu kapatmak yerine bana oyunun doğası el düşecek dediniz 1 aydır aralıksız 3 konu söylüyorum hiçbirini uygulamasını ama priest el düşme konusu bile yokken priestin halini fixleyip lr mageyi de çöpken çöpün çöpü yaptınız.Oyunda 50 gündür mageye 0 update yaptınız.Absoloute power, sweeping potion da çalışmıyor.Neyse her hafta göz boyamak için update getirin siz devam böyle

31 minutes ago, wogo said:

Arkadaşım video paylaştım elin düşmediğine dair sizde video paylaşır mısınız?

Tabi ki yazar siz birilerinin dediklerine göre mi ilerliyorsunuz yoksa deneyerek mi anlamadım denediğinizi söylüyorsunuz lakin inandırıcı değil neden?

Nikos32 ile pmden konuştum dediği şey  ''artık hiç bir job priestin healini kesemeyecek'' dedi.

Bence bir görüşün tartışın bu konuyu nikos ile.

@nikos32@Majesty

49 minutes ago, Majesty said:

R ile el düşürülmesinin devam ettiğini bizzat test serverda kontrol ettik.

10 minutes ago, Majesty said:

R ile el düşürülmesinin devam ettiğini bizzat test serverda kontrol ettik.

Videoda izlediğiniz prieste 5 asasin atak veriyor healinin düştüğünü gördünüz mü?

Benim gözümle gördüğüm denediğim şeyi denedik sorun yok, deyip üstünü kapamaya çalışıyorsunuz.

Dalga mı geçiyorsunuz?

Bu patchleri yapan nikos ile bu konuyu konuştuk kendisi diyor ki; Artık hiç bir job priestlerin healini kesemeyecek çok şikayet aldık. :)

Edited by wogo

6 hours ago, wogo said:

Videoda izlediğiniz prieste 5 asasin atak veriyor healinin düştüğünü gördünüz mü?

Benim gözümle gördüğüm denediğim şeyi denedik sorun yok, deyip üstünü kapamaya çalışıyorsunuz.

Dalga mı geçiyorsunuz?

Bu patchleri yapan nikos ile bu konuyu konuştuk kendisi diyor ki; Artık hiç bir job priestlerin healini kesemeyecek çok şikayet aldık. :)

nikosa bu  konuda laf söyleyemezsin o işini bilir. ayrıca o priestte tbl var  ve dışarıdan başkası healliyor o yüzden casting yemiyor derhal banlanmasını istiyorum.

Saygılarımla

Edited by smile