Jump to content

HAK YENEN BİR SERVER KANITLI HİLE KULLANIMINI GÖZ ARDI EDİP SUÇSUZLARI BANLAMAK

Recommended Posts

4 minutes ago, eda yazıcıoğlu said:

gerçekleri söyledıgımız ıcın sımdı forumdan da engellenecegımı bılıyorum burdan da engellenmek yerıne cevap verıp userlerine değer veren bi gm oldugunu da düşünmüyorum:D

Evet banlamadan önce sana fırsat veriyorum. Anlat olay neymiş biz de bilgilenelim.

Mesela oyun içi nickin nedir onu söyleyerek başlayabilirsin

bakın ben bır kız olarak swnizde oynuyrm yıllardır reel arkadslarımızla bizi sevmiyor olabilirsinz veya fark etmiyor çalışan yaşını basını almış en insanlarız akşam onlıone olup kendımızce bişeyler yapmaya calısan işten sonra zaman ayırdıgımız serversınız ama şöyle bir durum varki hiç bir şucumuz gunahımız yokken gecenın bılmem kacında carlarımız banlanmaya baslıyor hile kullanımı vs herhangı bır durum yok ustelik şunuda söylemek istiyorum zaten sürekli oyunda olan ınsanlar degılız akşamdan akşama emek verdıgımız bır oyunda neden hile kullanaıp yaptıgımız emekleri riske atalım ki şifre paylaşımı demişsiniz bunun için bizi desteklemiyor olabilirsinz ama bunun ıcın de ban atamazsnz cunku oyunda her reeal arkads gıbı bızde birbirimizin carlarına girebiliyoruz cunku hepimizin calışma saatleri farklı oldugu zamanlar da oluyor gercekten cok üzüldüm kendi adıma da söylemek istiyorum zaten oynadıgım karakteride dogru duzgun oynayamadıgımı serverdekı arkadslar bılıyor ve benım bıle kosp olarak banlanmam cok üzücü

Just now, eda yazıcıoğlu said:

bakın ben bır kız olarak swnizde oynuyrm yıllardır reel arkadslarımızla bizi sevmiyor olabilirsinz veya fark etmiyor çalışan yaşını basını almış en insanlarız akşam onlıone olup kendımızce bişeyler yapmaya calısan işten sonra zaman ayırdıgımız serversınız ama şöyle bir durum varki hiç bir şucumuz gunahımız yokken gecenın bılmem kacında carlarımız banlanmaya baslıyor hile kullanımı vs herhangı bır durum yok ustelik şunuda söylemek istiyorum zaten sürekli oyunda olan ınsanlar degılız akşamdan akşama emek verdıgımız bır oyunda neden hile kullanaıp yaptıgımız emekleri riske atalım ki şifre paylaşımı demişsiniz bunun için bizi desteklemiyor olabilirsinz ama bunun ıcın de ban atamazsnz cunku oyunda her reeal arkads gıbı bızde birbirimizin carlarına girebiliyoruz cunku hepimizin calışma saatleri farklı oldugu zamanlar da oluyor gercekten cok üzüldüm kendi adıma da söylemek istiyorum zaten oynadıgım karakteride dogru duzgun oynayamadıgımı serverdekı arkadslar bılıyor ve benım bıle kosp olarak banlanmam cok üzücü

Cinsiyetin, ten rengin veya ırkının bu konuyla hiç alakası yok. Şifre paylaşan hesaplar yönetimden destek alamaz diye arkadaşına yazdım ve sokakta insanın yüzüne söyleyemeyeceği lafları/küfürleri PM den yazmaya başladı. O arkadaşın hesabında illegal program kullanımına dair kanıtlar mevcuttu. Eğer bu kadar güveniyorduysa kendine foruma her "insan" gibi başlık açıp adminden cevap verirdi. Özellikle 3 defa sordum oyun içerisinde, şifrenizi kimseyle paylaştınız mı diye ama o arkadaşın "düşük IQ" sorunundan ötürü ne dediğimi anlamadı ve şifre paylaştığı için ban yediğini düşündü. Neyse konumuza gelelim. Kime haksızlık etmişiz nick nick yazar mısın? Bir de k*xp kullanımı olan oyuncuların videoları varmış ve işlem yapılmamış onları da paylaşırsan sevinirim.

• Thanks 1

2 minutes ago, eda yazıcıoğlu said:

böyle bır durumda ever küfürlü diyolaklar geçti diger arkadslarımızla aranızda ama sızde hak verin hiç birşey yok tüm emeklerinz çöp olmuş sinirlenmezmısınız ve uykunuzdan ödun verip bişeyler yapmaya calıstıgınız bir sw de 

Gerçek hayatta yüzüme söyleyemeyeceği lafları PM den söyleyebilecek kadar "zavallı" bir arkadaşın var. Şu dakikadan sonra banı asla ve asla açılmayacaktır.

majesty öncelıkle sana isim olarak nasıl hıtap etmem gerekıyor bilmiyorum sorun banlarımızın açılmaması değil gerçekten yapılan bir hatanın bir şekilde telafisi olmalı sizin yediginiz hakaretler bizim hatamızsa biz telafi etmeliyiz sizin bizi banlama sebebiniz gercekten hasız yereyse siz bunu telafı etmelısınz buraya kız oldugum ıcın yaamadım bu zamana kadar böyle bı nıyetım olsaydı zaten yazardım ben baska carla tekrar oyuna giriyorum sorunumu sıze acıklamak ve sadece size slm verıyorum pmden bu sefer ıp ban yıyorum sucumuz hıle kullanmaksa tum hesapların ıncelenıp kanıtlarını beklıyorum ben de ilk defa formuzu ınceleme fırsatı buldum görsel hatalar diyip engellemedınız karakterlerı gördum ve bunun ıcın sıze bızde daha once bıldırı yaptıgımız bır karakter bu sadece sorun kımse hatasını kabul etmıyor bana dıyebılırsın kı bızım sw de oynamanızı ıstemıyoruz ve bu yüzden banlarınız açılmayacak ama oynamayı bıle beceremedıgım karakter ıcın kosp dersenız bu kul hakkıdır ve istiraya girer sizin vicdanınız rahat edıyorsa benım aslında diyebilcegim bişey de kalmıyor 

1 minute ago, eda yazıcıoğlu said:

majesty öncelıkle sana isim olarak nasıl hıtap etmem gerekıyor bilmiyorum sorun banlarımızın açılmaması değil gerçekten yapılan bir hatanın bir şekilde telafisi olmalı sizin yediginiz hakaretler bizim hatamızsa biz telafi etmeliyiz sizin bizi banlama sebebiniz gercekten hasız yereyse siz bunu telafı etmelısınz buraya kız oldugum ıcın yaamadım bu zamana kadar böyle bı nıyetım olsaydı zaten yazardım ben baska carla tekrar oyuna giriyorum sorunumu sıze acıklamak ve sadece size slm verıyorum pmden bu sefer ıp ban yıyorum sucumuz hıle kullanmaksa tum hesapların ıncelenıp kanıtlarını beklıyorum ben de ilk defa formuzu ınceleme fırsatı buldum görsel hatalar diyip engellemedınız karakterlerı gördum ve bunun ıcın sıze bızde daha once bıldırı yaptıgımız bır karakter bu sadece sorun kımse hatasını kabul etmıyor bana dıyebılırsın kı bızım sw de oynamanızı ıstemıyoruz ve bu yüzden banlarınız açılmayacak ama oynamayı bıle beceremedıgım karakter ıcın kosp dersenız bu kul hakkıdır ve istiraya girer sizin vicdanınız rahat edıyorsa benım aslında diyebilcegim bişey de kalmıyor 

Soruma hala cevap vermedin, oyun içi nick nedir ?

Bana pm den selam verdiğin için IP ban yemezsin dostum :) 

Just now, eda yazıcıoğlu said:

yazan kısı erkek arkadsım ve yanındaydım hakaret ıcermedıgını bılıyorum cunku aynı evde yan yana oynuyoruz ve benım yanımda yazdı ılk sıfre sonu yasadım bunun ıcın yazdı geceve daha sonrasında oyuna gırdıgımız gunduz dırek ban yedı karakter

Bak dostum son defa ve basitçe anlatıyorum sana olayı.

PM den bana ban sebebi sordular, açıkladım durumu ve foruma başlık açın gerekirse tekrar inceleme yapılır dedim. Tamam dediler

Sonra bana dedi ki neden sadece ben ban yiyorum, tüm clan ortak oynuyoruz karakterlerle dedi. Ben de 2 defa sordum şifre paylaşımı var mı diye, evet ne var bunda denildi.

Sonra dedim ki şifre paylaşan hesaplar bizden destek alamazlar hiçbir şekilde, ama söylediğimi kendi keyfine göre anladığı için şifre paylaştığı için ban yediğini düşündü.

Sonra hakaret etmeye başladı, küfür etti. Mute attım ilk seferde. Sonra girdi başka karakterle sövdü, ona da mute attım. Başka karakterle geldi onunla da küfür etti. Ben de tüm clanı banladım bu hareketten sonra. Şu dakikadan sonra o banlanan karakterlerin hiçbirinin banı açılmayacaktır.

majesty ben derdımı anlatamadım belkı senınde derdını anlamadım ben sorunun banların acılmaması olmadıgını basta söyledım zaten ama şunu yapmayın gercekten haksız yere banlanan ınsanlara kosp diyip hakkımıza girmeyin neyse teşekkr ederm iyi günler size sorun banlarımızın acılması değil ki haksız yere ban yememız biri küfür ediyor dıgeri clanı banlıyor ettik bir hareketmi

5 minutes ago, eda yazıcıoğlu said:

majesty ben derdımı anlatamadım belkı senınde derdını anlamadım ben sorunun banların acılmaması olmadıgını basta söyledım zaten ama şunu yapmayın gercekten haksız yere banlanan ınsanlara kosp diyip hakkımıza girmeyin neyse teşekkr ederm iyi günler size sorun banlarımızın acılması değil ki haksız yere ban yememız biri küfür ediyor dıgeri clanı banlıyor ettik bir hareketmi

Kimseye haksız yere ban atmadık. Aynı gün 238 karakteri banladık ve hepsinde illegal aktivite mevcuttu, senin arkadaşında olduğu gibi.

JoeLouis illegal program kullanımdan dolayı banlıdır.

Geriye kalan clan üyeleri ise sunucu yönetimine ettiği küfürlerden dolayı banlıdır ve banı açılmayacaktır.

Burada biz herkese aynı mesafedeyiz ve kimseye de haksız/kanıtsız ban atılmamıştır.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...