Jump to content

Light staff (72) skill'i deneme sonuçları.

Recommended Posts

4 hours ago, smile said:

moruk sen ilk zamanlar  ağlamıyormuydun  asas az vuruyor diye? sana kimse karşı birşey söylememişken bu adamın açtığı konuyu  niye baltalıyorsun.  ağzına emziğini aldın otur  boş yapma. her konunun altına yazı yazıp birşeyden anladığını zannediyorsun.yok 72 skili istiyorum yok mageleri tek kesmek istiyorum. sen kimsin neye sahipsinde o dediklerini yapacaksın. magenin  72 den sonra 83  e kadar hangi skili işlevsel? neye dayanarak böyle bir kıyaslama yapıyorsun zottirik? 

Ağzını topla dangalak kim ağlıyormuş, ben eşitlikten başka bir şey istemem ve istemedim de tabi sizin gibi bencil mahluklar hep daha fazlasını istediği için benim gibi insanlarda otomatikman lan hayırdır ***** demesi lazım. Zaten ülke olarak sizin gibi beyin yoksunu yamyam tayfa çok olduğundan bu hallerdeyiz. Sorun siyasi görüşler değil kafa yapısı kafanı değiştir, rengini değil. Bunlar algılayamayacağın ve öz eleştiri yapamayacağın hususlar olduğundan kendini aydın gibi düşünüp cahil gibi öleceksin.

Hiç bir şey anlamadan gereksiz gereksiz alıntı yapmışsın tabi sende haklısın gerekli organlar işlevini yerine getiremeyince böyle gereksiz bir insan çıkıyor karşımıza aklı yok yorumu var.

Kendin söylemişsin 72den sonra 83 e kadar hangi skili işlevsel bu skiller sende var warriorda yok asasta yok priestte yok hala doymuyorsun aç gözünü be doymak bilmeyen 7 ölümcül günahın 7sinede sahip olan mahlukat.

7 minutes ago, Majesty said:

Normal olmayan ne dostum onu söyle? Ben bunları söylerken her şeyi test serverda en az 4. kez kontrol ettikten sonra söylüyorum. 

Dostum söylüyorum ya?

Şu an kullanılabilecek en iyi staffla, half int, full mp neredeyse hiç kitleyemiyorum. Karşımdakinin ms basması veya rol çıkartması bir şey değiştirmiyor.

Dediğin gibiyse, ya bende bir sorun var ya da en son gördüğümden beri normal epey göreceli bir kavram olmuş. 

18 minutes ago, wogo said:

Ağzını topla dangalak kim ağlıyormuş, ben eşitlikten başka bir şey istemem ve istemedim de tabi sizin gibi bencil mahluklar hep daha fazlasını istediği için benim gibi insanlarda otomatikman lan hayırdır ***** demesi lazım. Zaten ülke olarak sizin gibi beyin yoksunu yamyam tayfa çok olduğundan bu hallerdeyiz. Sorun siyasi görüşler değil kafa yapısı kafanı değiştir, rengini değil. Bunlar algılayamayacağın ve öz eleştiri yapamayacağın hususlar olduğundan kendini aydın gibi düşünüp cahil gibi öleceksin.

Hiç bir şey anlamadan gereksiz gereksiz alıntı yapmışsın tabi sende haklısın gerekli organlar işlevini yerine getiremeyince böyle gereksiz bir insan çıkıyor karşımıza aklı yok yorumu var.

Kendin söylemişsin 72den sonra 83 e kadar hangi skili işlevsel bu skiller sende var warriorda yok asasta yok priestte yok hala doymuyorsun aç gözünü be doymak bilmeyen 7 ölümcül günahın 7sinede sahip olan mahlukat.

Sen şimdi bu konuyu ülke gündemiyle kıyasladın ya bana  vatan haini  fedöcü falanda dersin :D ne anlatıyorsun zottirik.  sanki bana ulusa sesleniş yapıyor.  adam eksik olan birşeyi yazmış. sen ne sikime boş boş yorum yazıyorsun.  Örümcek beyninle önce bir ne yazdıgına bak sonra bana cevap ver.  asasın 72 si var 80 i var bilmem neyi var bunlar hep atak üzerine.  magede vuruş üzerine 72 den önce ve sonra düzgün bir skili mi var? halen 

28 minutes ago, smile said:

Sen şimdi bu konuyu ülke gündemiyle kıyasladın ya bana  vatan haini  fedöcü falanda dersin :D ne anlatıyorsun zottirik.  sanki bana ulusa sesleniş yapıyor.  adam eksik olan birşeyi yazmış. sen ne sikime boş boş yorum yazıyorsun.  Örümcek beyninle önce bir ne yazdıgına bak sonra bana cevap ver.  asasın 72 si var 80 i var bilmem neyi var bunlar hep atak üzerine.  magede vuruş üzerine 72 den önce ve sonra düzgün bir skili mi var? halen 

Kardeş kafa basmayınca olmuyor ben yazıyorum da sende anlayacak kapasite yok.

Konu ne olursa olsun anahtar kelimemiz bencillik.

Senin kafa algılyamadığı için tek tek açıklayayım sana aslan parçası.

Ben 72 skiliniz olmasın mı demişim, sahip olduğunuz şeyleri ve bencilliğinizi vurguladım.(Her şeye ağlamanızı,adam orada yorum yaparken bile kendi düşüncesinin en üstün olduğunu kabul edip benim fikrim dışında yapılırsa bir boka yaramaz diyor ki bu adam muhtemelen gm'ye falan sövüp banlanıp daha sonra affedilmiş birisi ki bu durumda teamini yalnız bırakmış bencilliğinden ötürü,öte boka muhalefet oluyorsun dediğin konuda da arkadaşın bencilliğinden bahsetmiştim.Kardeşim kusura bakma o konuyu kapatmıştım ama bu veletin algılamasını istiyorum, gelmelerine çok sevindim 1 party daha oldu czde, adamın orada yaptığı şey algıyı yönetmek ve kendi tarafında düşünceleri çekip gmler üzerinde baskı oluşturmak,bunlar senin kafanla anlaşılamayacak şeyler olduğundan açıklamalı olarak yazıyorum. Söylememe açıklamama rağmen okuduğunu da anlayamıyorsan iş bitmiştir ve beyin ölümü gerçekleşmiştir, veleddalin amin.)

Öyleyse diye devam ettiğim ve büyük harflerle yazdıklarım kinaye, demek istenilen ağlamakla iş çözülmez çözülecekse al buyur demek konular adaletle çözülür çok ağlayan değil, haklı olan kazanır.

400-500 damage atıyyorsun staffla kitliyorsunda ki üstünde + olarak elemantal yok hala bıdı bıdı yetin be  doy lan artık.

Edited by wogo

2 hours ago, wogo said:

Kardeş kafa basmayınca olmuyor ben yazıyorum da sende anlayacak kapasite yok.

Konu ne olursa olsun anahtar kelimemiz bencillik.

Senin kafa algılyamadığı için tek tek açıklayayım sana aslan parçası.

Ben 72 skiliniz olmasın mı demişim, sahip olduğunuz şeyleri ve bencilliğinizi vurguladım.(Her şeye ağlamanızı,adam orada yorum yaparken bile kendi düşüncesinin en üstün olduğunu kabul edip benim fikrim dışında yapılırsa bir boka yaramaz diyor ki bu adam muhtemelen gm'ye falan sövüp banlanıp daha sonra affedilmiş birisi ki bu durumda teamini yalnız bırakmış bencilliğinden ötürü,öte boka muhalefet oluyorsun dediğin konuda da arkadaşın bencilliğinden bahsetmiştim.Kardeşim kusura bakma o konuyu kapatmıştım ama bu veletin algılamasını istiyorum, gelmelerine çok sevindim 1 party daha oldu czde, adamın orada yaptığı şey algıyı yönetmek ve kendi tarafında düşünceleri çekip gmler üzerinde baskı oluşturmak,bunlar senin kafanla anlaşılamayacak şeyler olduğundan açıklamalı olarak yazıyorum. Söylememe açıklamama rağmen okuduğunu da anlayamıyorsan iş bitmiştir ve beyin ölümü gerçekleşmiştir, veleddalin amin.)

Öyleyse diye devam ettiğim ve büyük harflerle yazdıklarım kinaye, demek istenilen ağlamakla iş çözülmez çözülecekse al buyur demek konular adaletle çözülür çok ağlayan değil, haklı olan kazanır.

400-500 damage atıyyorsun staffla kitliyorsunda ki üstünde + olarak elemantal yok hala bıdı bıdı yetin be  doy lan artık.

Güzel kardeşim,sen mage düşmanısın net.Kendi ağzınla kendinle çelişiyorsun.72 cap en güçlü skiller magede diyorsun fakat bu skillerin damagesi düşük olunca bi esprisi kalmıyor.Lütfen use brain 

4 hours ago, Elysia said:

sadece lr staff skilinin stun oranı artabiliyosa yapılabilir gerçekten %10 oransa düşük. ama orjinal client olmadığı için en ufak değişiklikler denge bozabilir. bu tarz clientlerde lr stun oranı sabit diye biliyorum.

bu arada thomas ne diyosa tersini yapın serverin en toxic insanıdır faydalı bişey söylemez ne güzel kurtulmuştuk ağlaya ağlaya geri geldi

Kimseye agresif davranmıyorum şuan fakat kaşınıyorsun güzel kardeşim.Evet toxicim yerine göre ama banım açıldıktan sonra kimseye bulaşmadım ignoreluyorum hepinizi hala kaşınıyorsunuz yapmayın.2 iq ile erişeyemeceğiniz insanlara dil uzatmayın bana da bir daha konu dışı sataşmazsan sevinirim

4 hours ago, DeusEx said:

Dostum söylüyorum ya?

Şu an kullanılabilecek en iyi staffla, half int, full mp neredeyse hiç kitleyemiyorum. Karşımdakinin ms basması veya rol çıkartması bir şey değiştirmiyor.

Dediğin gibiyse, ya bende bir sorun var ya da en son gördüğümden beri normal epey göreceli bir kavram olmuş. 

Stun olayı resistten bağımsız şansa bağlı bir olaydır. 1/10 da olabilir 8/10 da olabilir. Aynı şey scream/leg cut için de geçerlidir. Bu şansın belirli bir aralığı var, o da şuanda test serverindeki (şuandaki live serverin item/skill/damage olarak birebir kopyası) tecrübelerimize göre normal seviyede. Israrla kötü diyorsanız, istediğiniz itemlerle, istediğiniz statlarla, istediğiniz skillerle testini yapabiliriz. Sonucunu da yine bu konu altından paylaşabilirim.

Tüm bunlar dışında; konu yine bir şekilde siyasete girdi, amacından sapıp karşılıklı atışmaya döndü. Ben konuyu kilitliyorum. ( @DeusEx İstediğiniz test şeklini hem mage hem de karşısındaki class için bana özel mesaj yoluyla iletiniz.)

• Haha 1

• 3 weeks later...

zaten serverda ben int mage hiç görmedim şu int lightning mageyi bi tık avantaj sağlaması lazım biraz kitlemesi lazım ama dedikleri şey son patchta o int olayınıa kladırmaları yani saçma sapan iş yaptık demeleri.Hasaralr nasılk bilmyom ama hasarların düşmesi kitleme oranın artması lazım zaten serverda lightning az int mage yok gibi bişey

Having read that gm's saying about the patch int,mp anything does not affect the ration of stun is nonsense.We rarely see lightning mage and dunno if there is any int mage this is really nonsens.I mean there must be advantage of int mage cuz its rare in this server not abused as well.Literally no logic...

On 11/25/2020 at 10:57 PM, Majesty said:

Şu konuda yazılan her cümleyi okudum. Cevap verilmesi gereken verdim. Stun/Scream/Leg Cut/Slow rateler şu an normal durumda. İyileştirme yapılmayı gerektirecek bir durum bulunamamaktadır. 

On 11/25/2020 at 11:29 PM, Majesty said:

Normal olmayan ne dostum onu söyle? Ben bunları söylerken her şeyi test serverda en az 4. kez kontrol ettikten sonra söylüyorum. 

• The stun rate of 72 Lightning Staff skill has been increased
  • Thanks 1