Jump to content

Recommended Posts

Merhaba,

2017 Yılından beri severek oynadığım professionalko da eksik olduğunu düşündüğüm bir husus var. Bilindiği üzere  Elemental özelliklerin Warior ve Asas gibi classlarda hasar arttırıyor. Oyuncular da kullanacakları silahları ve takıları elemental özelliklere yönelik kombin ediyorlar. Örneğin 70 quest Spear ile Javana axe, glacier damage özelliği verdiği için kombin yapılabiliyor. Yada Lugias,Murky ve Graham(Smite hammer), Totomic Spear ve Hanguk vs. Fakat İmpact ve Giga 1h lr gibi silahların kombin edileceği alternartif bir silah yok. Dolayısıyla bu itemler Elemental yüzükler geldiği zaman hiç bir şekilde tercih edilen itemler olmayacaktır. Normalde bu oyunun orijinalinde Giga Lr daha ağır basan bir item olmasına rağmen bu serverda önemsiz item olarak görülüyor. Özetle, İmpact ve Gigaya alternatif bi Bir 'Lr' Damageli Totomic Spear, ya da 'Lr Damageli 70 spearı eklenmesi, ya da lr Damagelii 1h silahların  70 questindeki gibi ( İce, yada flame damageli)  silahlarla değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Akabinde bunlara  uygun Rof yüzükleri yapılabildiği gibi yeni bir düzenleme yapılabilir.

Saygılarımla.

Edited by Whail

9 minutes ago, Rhundakior said:

Giga 2h Lr +8 li adam aynı itemlere sahibimiz bana vurduğu damage komediydi.

Kesinlikle giga hasarında bir problem mevcut gibi.

Hayatımda İİ+8 kullanmayan bir warirorum burda kullanıyorum.

İİ+8 kim Giga +8 kim..

Bu konu hakkında net bir fikrim yok fakat eski sunucularda  lr rof ve Giga 2h lr Kombini  yapıldıgında hasar oranı yüksekti. İron impactın Damagesi 100, Giga 8'in 120, belki şu anlık takı kombini olmadıgı için dediğin dogru olabilir. 

Oyuna 0dan lr silah gelsin diyorsunuz kimse de çıkıp saçma demiyor.Ben oyunun orjinalindeki ringler orijinal kalsın diyince aptal gibi kelimeler sarf ediyorsunuz.Lütfen zaten hem yüksek hasar vurup hem 6.5 7k up ile dolaşıp utanmadan bir de 50 tane silah çeşitliliğiniz varken gelip hala yeni item istemeyin

• Like 2

2 hours ago, ThomasFuckingShelby said:

Oyuna 0dan lr silah gelsin diyorsunuz kimse de çıkıp saçma demiyor.Ben oyunun orjinalindeki ringler orijinal kalsın diyince aptal gibi kelimeler sarf ediyorsunuz.Lütfen zaten hem yüksek hasar vurup hem 6.5 7k up ile dolaşıp utanmadan bir de 50 tane silah çeşitliliğiniz varken gelip hala yeni item istemeyin

dostum sen bu serverda daha önceden oynamadın sanırım. Adam doğru söylüyor. Weaponlara özel  lr fr gr roflar vardı, 3 damage veren kanatlar vardı. Evet burası myko sunucu ama bildiğin myko sunucular gibi değil. Nikos  item editleme konusunda oldukça istekli ve başarılıdır. Daha güzel bir önerin varsa  Anket açarsın herkes oy verir. Kişiye özel sunucu düzenlemesi yapılmıyor. Çoğunluk ne isterse o olur.

Merhaba,

Warrior çift el buildi genelde TANK warriorların tercih ettiği bir build. Dikkat ederseniz genelinde Health bonus, HP bonus, resistans gibi özellikler vardır. LR buildi için selfname sword kullanılabilir, iron impact kullanılabilir, giga kullanılabilir. Bunlar dışında şuan gündemimizde LR tek el silah gibi bir düşüncemiz yok. Daha doğrusu şuanda bu konudan çok daha önem arz eden başkaca konularımız var.

10 hours ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

Warrior çift el buildi genelde TANK warriorların tercih ettiği bir build. Dikkat ederseniz genelinde Health bonus, HP bonus, resistans gibi özellikler vardır. LR buildi için selfname sword kullanılabilir, iron impact kullanılabilir, giga kullanılabilir. Bunlar dışında şuan gündemimizde LR tek el silah gibi bir düşüncemiz yok. Daha doğrusu şuanda bu konudan çok daha önem arz eden başkaca konularımız var.

ben bundan bahsetmemiştim. serverda elemental damage olmazsa dediğiniz doğru fakat kimse selfname swordla giga lr takmıyor. yakın zamanda yüzükler geldiği zaman hiç bir anlamı olmayacak bu tarz itemlerin.