Jump to content

Recommended Posts

Merhaba,

Öncelikle bildirim için teşekkürler. Evet kurallarımız gereği rakibin hasarından etkilenmemek üzere herhangi bir obje içine girilmesi yasak. Multi için gerçekten hile kullanıp kullanmadığına emin değilim, sanal windows olabilir, farklı bir PC üzerinden giriş yapılmış olabilir. Bunu inceleyeceğiz, karakterleri ağaç ya da herhangi bir obje içinde tuttuğu için de uyaracağız.

arkadaş 3 pc kullanıyor. multi client sayesinde 6 char oyuna sokabiliyor. bunda illegal bir durum yok. fazio dağın tepesine char çıkarmıştı. burda görüntü tersten verilmiş isimde silinmiş durum şaibeli. arkadaşın charları öldüğü için (biri tarafından kesildiği için) yerde yatıyor ağacın içine düşmüş gözüküyor. hasardan etkilenmemiş olsa ölü olmazdı charlar. charların ölü olduğu loglardan bakılır npt ettiler adamın charları zaten farm atarken. gözümüzle gördüğümüz birşey. sıkıldı çıktı sonra zaten. bizzat takip ettim.

• Like 1

On 11/22/2020 at 4:21 PM, GM_Thanos said:

Merhaba,

Öncelikle bildirim için teşekkürler. Evet kurallarımız gereği rakibin hasarından etkilenmemek üzere herhangi bir obje içine girilmesi yasak. Multi için gerçekten hile kullanıp kullanmadığına emin değilim, sanal windows olabilir, farklı bir PC üzerinden giriş yapılmış olabilir. Bunu inceleyeceğiz, karakterleri ağaç ya da herhangi bir obje içinde tuttuğu için de uyaracağız.

Üzerinde oynama yapılmış resimleri ihbar olarak almıyordunuz diye hatırlıyorum.Adam herşeyi kapatmış :D

Resimler de kendi ismim gözükmesin diye kapattım kullanıcı adımla aynı ismim log'lar takip edilebilir bütün hesapların ağacın içine sığmadığı için bir tanesi dışarda, görüntünün ters ten verilmesi isim ve karakter gözükmesi için anlamadığım nokta bariz bir şekilde ağacın için de birden fazla karakter var neyi şaibeli ? 

1 hour ago, Geralt said:

Resimler de kendi ismim gözükmesin diye kapattım kullanıcı adımla aynı ismim log'lar takip edilebilir bütün hesapların ağacın içine sığmadığı için bir tanesi dışarda, görüntünün ters ten verilmesi isim ve karakter gözükmesi için anlamadığım nokta bariz bir şekilde ağacın için de birden fazla karakter var neyi şaibeli ? 

bu cümle bile şaibeli. sığmadığı için ağacın dışında diyorsun. oyunu bilmiyorsun yorum yapıyorsun. karakterler içiçe  geçebilir oyunda. sadece farklı ırka veya farklı objeye takılır. boşuna uğraşıyorsun bence çünkü burda hiçbir sorun yok.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...