Jump to content

ThomasFakinShelby ban hakkında

Recommended Posts

İyi forumlar,kullandığım ofansif ve agresif tavırlar yüzünden çarım sınırsız banlanmış direkt olarak.Kullandığım dil ağır olabilir fakat banı hakettiğimi düşünmüyorum.Oyuna tekrar başlama kararı aldık ve çarımın banlı olduğunu gördüm.Hesabımın banının açılmasını talep ediyorum.Adaletli olduğunuza inanmak istiyorum.Bu arada sadece gmler veya admin cevap verirse sevinirim.Saygılarımla @Majesty@GM_Thanos 

• Like 4
  • Haha 3

15 minutes ago, ThomasFuckingShelby said:

İyi forumlar,kullandığım ofansif ve agresif tavırlar yüzünden çarım sınırsız banlanmış direkt olarak.Kullandığım dil ağır olabilir fakat banı hakettiğimi düşünmüyorum.Oyuna tekrar başlama kararı aldık ve çarımın banlı olduğunu gördüm.Hesabımın banının açılmasını talep ediyorum.Adaletli olduğunuza inanmak istiyorum.Bu arada sadece gmler veya admin cevap verirse sevinirim.Saygılarımla @Majesty@GM_Thanos 

Kullandığın dil ağır değil edepsizceydi önce bunu kabul et ve düzgün bir şekilde özür dileyebilmeyi kendine yedir ondan sonra bu konuyu aç bence. Karar tabiki server yöneticilerinde ancak sadece official forumdan ve oyundan değil, gamers4lifetan da serverı bu kadar karalayan birinin hakkında karar verilirken server itibarının da düşünülmesi gerektiğini düşünüyorum. Banı açılacaksa bile en azından bu yaptığından mütevellit bir yaptırım uygulanması gerekmektedir.

• Like 3

1 minute ago, whoisnext25 said:

bizim ellerimizde video  var sizde varsa atın izleyelim bakalım kım yerden kalkamıyor :D haftaya atıyorum videonuzu diğer serverda yerden kalkamamışsınız belli burdada kafanıza biz vururuz rahatke

Güzel kardeşim konuyu dramalarınızla saptırmayın.Konuda banımın açılmasını talep etmişim sen video diyorsun.Lütfen kaşınma 10a yakın vs atıp 1 tane bile alamadan burda ahkam kesmen trajikomik!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...