Jump to content

Neden Mute Yedim?

Recommended Posts

Sevgili Nikos,

Dün gece yediğim mutenin mantıklı bir açıklaması yok. Yazılan yazıda her hangi bir hakaret bile yok. Ancak Gm_Serc beni mutelemiş. (Mutelemeden önce arkadaş nasıl bir heyecan yaşıyorsa beni direk banlamaya odaklanmış) 

Senden ricam mutenin kaldırılması. Irkçılığın nasıl yapıldığını da arkadaşa lütfen izah edin.

Saygılarımla. 

https://ibb.co/WPQ7pXK

@nikos32 @GM_SerC @thefnl 

• Like 4

Just now, BigHunter said:

Ya bu lafı söyleyen kendisi kürtse?

Bir anlam ifade etmez. Yazanın değil, karşıdakine hangi durumda ve ne amaçla söylendiği tartışılır. İngilterede siyahi birine 'naber lan nigga ' demek gibi  algılanabilir. Bunun ne anlama geldiğini veya geleceğini  sizlerin daha iyi bilmesi lazım.

• Like 2

8 hours ago, smile said:

Bir anlam ifade etmez. Yazanın değil, karşıdakine hangi durumda ve ne amaçla söylendiği tartışılır. İngilterede siyahi birine 'naber lan nigga ' demek gibi  algılanabilir. Bunun ne anlama geldiğini veya geleceğini  sizlerin daha iyi bilmesi lazım.

siyahi biri derse sorun olmuyor işte? :D

12 hours ago, LadyMorgana said:

Birisi kalkıp ben kürdüm dese ırkçı olmuyor. Sen birisine kürt dersen ırkçılık oluyor. Çok başarılı :) @Gm_Serc 

Birisine Kürt demek ırkçılık olmaz , ama "Nerde gördün Kürt " diye başlayan gerisini yazmayı uygun görmediğim cümle tam olarak da bir ırkçı saldırıdır. 

1 minute ago, thefnl said:

ee niye mute yedi o  zaman adam ? böyle saçma sapan açıklama mı olur dostum

Şöyle bir örnekle açıklayayım.

x kişi : sana veya size veya Türklere
y kişi : Sürteyim , dürteyim , basayım, vb.

dedi. Burada tek tek okuduğunuzda bir anlam ifade etmiyor. Siz bu durum da reportlarmıydınız ?

3 minutes ago, GM_SerC said:

Şöyle bir örnekle açıklayayım.

x kişi : sana veya size veya Türklere
y kişi : Sürteyim , dürteyim , basayım, vb.

dedi. Burada tek tek okuduğunuzda bir anlam ifade etmiyor. Siz bu durum da reportlarmıydınız ?

hocam açıklamalar birbirini tutmuyor onu söylemek istiyorum ben

madem irkci saldiri yok neden mute yedi,neye saldirdi bu adam

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...