Jump to content

Recommended Posts

@GM_Thanos ve @Majesty Beyler ikiniz için de şahsi hiç bir sorunum veya problemim olmadı, aksine ikinizde gayet ilgili ve düzeyli bir süreç ilerlettiniz bana karşı fakat bazı yazılar ve GM arkadaşlar aşırı rahatsız edici konuşuyor, Titan slotunda 5 6 kişi, GM'nin yazdığım şekildeki tutumu yüzünden beni savundu ve hiç birini tanımıyordum.

5 minutes ago, ZZZ said:

@GM_Thanos ve @Majesty Beyler ikiniz için de şahsi hiç bir sorunum veya problemim olmadı, aksine ikinizde gayet ilgili ve düzeyli bir süreç ilerlettiniz bana karşı fakat bazı yazılar ve GM arkadaşlar aşırı rahatsız edici konuşuyor, Titan slotunda 5 6 kişi, GM'nin yazdığım şekildeki tutumu yüzünden beni savundu ve hiç birini tanımıyordum.

Hocam forum üzerinden özel mesaj olarak olayı bana anlatır mısın veya şikayetini tam olarak anlatır mısın? Konu daha çok karışıp çorba olmasın diye bunu istiyorum

• Like 1

1 minute ago, ZZZ said:

Ben kadromuzdaki tüm GM'lerden konuşma ve davranış konusunda eminim. X GM size böyle bir tavır sergiledi ise bunu bir diğer Y GM'e söyleyebilirsiniz. Herkese açık bir forumda bu şekilde yazmanız, burayı hiç bilmeyen birisinin gözünden hoş olmaz. Şöyle bir düşünce oluşabilir: "Bi' bitmediler şu aq egolu GM'leri" Siz de bilirsiniz ki genel olarak GM'lere karşı böyle bir tutum var, biz bunun önüne geçmek istiyoruz.

Tüm bunlar dışında, tabii ki hepimizi şikayet edebilirsiniz. Ya da bizler bilmeden, farkında olmadan sizleri kırmış da olabiliriz; ki insanız hataya çok müsaitiz. Sizden ricam bu gibi durumlarda bir diğer GM'e PM atarak durumu bildirmeniz.

• Like 1

2 hours ago, kaymaster said:

oraya glitch ile çıkılmaz. koxp olmasa bile obje dosyası kullanıyor. bu da ban sebebi bas bas bağırdı nikos. hadi bakalım.

Sen nerden türedin kardeşim. Obje dosyası falan yok hemen şuan veriyim ne gerekiyosa ,girip bilgisayarima oyun dosyalarına baksınlar. Öğlen oyundan bile çıkmadım siz şikayet ettikten sonra incelesinler karakteri diye .

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...