Jump to content

Recommended Posts

Aynen hiledir kesin .  Öyle bedavadan titana 8 çar getiriyim hiç ölmeden  trina kasıp gb satayımla olmuyo bu işler. Eğer çok yatalak olmak istemiyorsan  kastığın itemlerle gbleri biraz da çarına sakla sonra burda gelip ağlama. Yetkililer kontrol edebilir hile var mı yok mu

• Like 1

5 minutes ago, TheLastPUNCH said:

Evet bende sürekli görüyorum bu arkadaşın acil oyundan uzaklaştırılması lazım.

Asıl oyundan uzaklaştırılması gereken senin gibi farmdan başka bir şey yapmayanlar dostum.  Farm çarımla hiç cz ye geçmedim 30k np var onda bile sende 22 k np var yazık.

• Like 1

Kimse emeğimi böyle ağzına sakız etmesin, 3 tane bilgisayarı açıp 6 karekteri açmak ve hazır hale gelmek 1 saat sürüyor, karakterleri 72 yapmak ayrı bir olay ve 2 karakteri aynı anda oynamakta aşırı yorucu, aynı şartlar herkes için geçerli, herkesten daha fazla yorularak bunu sağlıyorum ve ağzına sakız oluyorum, edep önemlidir.

2 minutes ago, Fazio said:

Asıl oyundan uzaklaştırılması gereken senin gibi farmdan başka bir şey yapmayanlar dostum.  Farm çarımla hiç cz ye geçmedim 30k np var onda bile sende 22 k np var yazık.

oyunda sadece farm için bulunsaydım, pk clanında olmazdım. 2. si hile kullandığını tespit ettiğimiz için savunma mekanizman devreye girdi galiba çünkü olay benim np ile bağımsız. Konu senin hile kullanman, benim farmım veya sahip olduğum np değil :D

Ayrıca arkadaş 3 pc den 2 şer olmak üzere 1 saat hazırlık yapıp farma oturduğunu söylüyor. Sen koxp kullandığın charınla kendini tp yapıp adamın emeğini p*ç ediyorsun. Ne o farmer kesecekmiş ? Çıksana bowla bak neler yapıyolar sana? Ne kadar erkeksiniz siz ya?

1 minute ago, ZZZ said:

Kimse emeğimi böyle ağzına sakız etmesin, 3 tane bilgisayarı açıp 6 karekteri açmak ve hazır hale gelmek 1 saat sürüyor, karakterleri 72 yapmak ayrı bir olay ve 2 karakteri aynı anda oynamakta aşırı yorucu, aynı şartlar herkes için geçerli, herkesten daha fazla yorularak bunu sağlıyorum ve ağzına sakız oluyorum, edep önemlidir.

Edepten bahsediyorsun buraya Fazio hile diye konu açıp kendini rezil ediyosun , cz de farm yapıyosan 6 veya 8 çarla sonuçlarına da katlanıcaksın. 

• Like 1

Şimdiye kadar nikosa 10 kişiyi reportlayıp banlatmışımdır en az gelmiş hile diyorsun .İstedikleri zaman kontrol edebilirler hilemiyim değilmiyim.Ayrıca yeri geldiğinde bowla da gidip pk atıyorum soloyken slot basıyorum senın gibi sadece farm atmıyorum 

Oyun içinde denk geldiğimizde "glitch" yaparak taş içerisinde, ağaç içerisine giren oyuncuları gördüğümüzde jaile gönderiyoruz onları. Bu konuyu da diğer yönetici arkadaşlarla görüşeceğiz ama gerçekten fotoğraftan pek bir şey anlayamıyorum açısından dolayı.

Dip not: Üslup olarak herkese karşı hassas davranıyoruz.

O Bölgeye Glitch yaparak giremez diye düşünüyorum ama yine de siz bilirsiniz. Karakter loglarında muhakkak işe yarar bir şey çıkacaktır. Soacs sistemlerde oyun aktifken sunucuya girmek problem arz ediyor fakat bir admin panel oluşmuşsa oradan rahatlıkla görebilrisiniz.

Edited by ZZZ

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...