Jump to content

Recommended Posts

Öncelikle başta yönetim ekibine ve serverimizin bütün oyuncularına selam olsun.

Server'a yeni ve solo olarak başladım. Paper set dd ve anti def Talia vs bütün itemeleri toplayıp chari belli bir seviyeye getirdim fakat her defasında 1 Heal bile atamadan ölmeye devam ettim. Burda damage sorunu olduğu aşikardı. Son gelen yama ile inşallah bu sorun ortadan kalkacak. Genel olarak gelen yamalar ve guncellemeler ile gelişen ve gelişmeye devam eden güzel bir serverdayiz. Umarım bu şekilde de devam eder.

Oyunda gördüğüm 2 farklılığın düzeltilmesi veya iyileştirilmesi adına gelebilecek bir güncelleme açısından kendimden yola çıkarak; Alışılmışligin dışında çift el Silah takan (Smite hammer, İmpack, Blade vs.) defansı yüksek atağı orta halli bir Hybrid Priest (Yarı İnt yarı STR) yapmak istedim. Fakat sol ele takılan silahların atak vermediğini, normalde lobo lupus lycon hammerlarin MP Recovery özelliklerinin sadece sağ eldeyken çalıştığını sol elde çalışmadığını (Diğer verdiği HP DEX İNT STR vs. özellikleri hariç) gözlemledim. Bu şekilde oynayan arkadaşlarım adına da bu konuyu açmak ve solo oynayıp rekabete katılabilme acisindan 'Azıcık' olsun bu tip karakterler icin;

1- Sol ele takılan Silahlarin azda olsa atak vermesi 

2- Lobo Lupus ve Lycon Hammerlarin MP Recovery özelliklerinin yine Sağ elde olduğu gibi Sol elde de çalışması

- Adına bir güncelleme yapılması için sizlere istirham ediyorum.

Biliyorum ki server yöneticileri, GM ve geliştirici ekibi fikirlerimizi ve yorumlarımızı dinleyip bu konuda bizlere de azda olsa iyileştirme çalışmasında bulunacaklarindan hiç şüphem yoktur. Akabinde bizlere bu konu hakkında bilgilendirme yapacaktır (en azından ümit ediyorum :)).

Yönetici, GM ve Geliştirici Ekibi olmak üzere Bütün Herkese iyi oyunlar ve keyifli zamanlar diliyorum.

En önemlisi sağlıklı günler...

Edited by AcarBey
  • Like 1

9 minutes ago, fethipasa40 said:

https://professionalko.com/?page=char&id=AcarBey

takıları full str, anti def vereni veya def vereni yok, hibrit yapmak istediği için hp ye hiç vermemiş, dd+talia ile normalde tek yemese de 2 3 skille ölmesi gereken bir çar..

Şuan ki charin durumu ile alakası olmadığını belirtmek isterim. Konu kolay ölmek değil zaten, aşağıda belirttiğim 2 maddenin güncellenmesidir

9 minutes ago, fethipasa40 said:

Edited by AcarBey

Merhaba,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.

2 hours ago, AcarBey said:

Son gelen yama ile inşallah bu sorun ortadan kalkacak.

Şuanda damage sorunları çözüldü.

2 hours ago, AcarBey said:

Hybrid Priest (Yarı İnt yarı STR) yapmak istedim

Yani tabii ki sizin tercihinizdir saygı duyarım ama 72 level sınırı olan bir yerde INT BP (yarı da olsa) çok kullanışlı olmayabilir.

3 hours ago, AcarBey said:

1- Sol ele takılan Silahlarin azda olsa atak vermesi 

2- Lobo Lupus ve Lycon Hammerlarin MP Recovery özelliklerinin yine Sağ elde olduğu gibi Sol elde de çalışması

İki duruma da ayrı ayrı bakacağım.

Hasret kaldığımız, görmek istediğimiz yapıcı ve olumlu eleştiriniz için teşekkür ederim. İnşallah emsal teşkil eder.

• Thanks 1

2 hours ago, GM_Thanos said:

Merhaba,

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.

Şuanda damage sorunları çözüldü.

Yani tabii ki sizin tercihinizdir saygı duyarım ama 72 level sınırı olan bir yerde INT BP (yarı da olsa) çok kullanışlı olmayabilir.

İki duruma da ayrı ayrı bakacağım.

Hasret kaldığımız, görmek istediğimiz yapıcı ve olumlu eleştiriniz için teşekkür ederim. İnşallah emsal teşkil eder.

İşte beklediğim yaklaşım çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar heycanla bekliyorum.

• 2 weeks later...
3 hours ago, GM_Thanos said:

Merhaba tekrardan,

Tüm hammerları hem sağ elde hem sol elde denedik, MP recovery özellikleri çalışıyor. Belki test serverinde aktiftir de live için aktif değildir diye düşündük, live üzerinde de test ettik çalışıyor hocam. Kusura bakmayın biraz geç oldu.

Adamsın Üstat peki Priest sol el atak için bir gelişme varmı?

1 hour ago, GM_Thanos said:

Biz testleri Smite Hammer +7 ve Lobo/Lupus/Lycaon Hammer +7 üzerinden yaptık. İkisi de club olduğu için karşı tarafın anti-def itemlerinden kaynaklı hasarda bir düşüş oldu. Sizin şu silahlara bakın dediğiniz bir çift varsa onlar üzerinden de test yapabilirim.

Benim burda anlatmak istediğim wairor gibi düşünün sol eline taktığı itemden direk atak alması misal wairorlar spear yanına impak taktığında atakları artıyor U daki. Priestte de durumun direkt olarak böyle olması.

1 hour ago, AcarBey said:

Benim burda anlatmak istediğim wairor gibi düşünün sol eline taktığı itemden direk atak alması misal wairorlar spear yanına impak taktığında atakları artıyor U daki. Priestte de durumun direkt olarak böyle olması.

Priestte hiç bir zaman 2. silah Atak arttırmaz. Ama halihazırda Usko'da  İnt  2h silahlar, İnt statlar ve int takılarla birlikte atak vermektedir. Şu an burada böyle bir şey yapılır mı denenir mi bilemem. 

• Like 1

13 hours ago, smile said:

Priestte hiç bir zaman 2. silah Atak arttırmaz. Ama halihazırda Usko'da  İnt  2h silahlar, İnt statlar ve int takılarla birlikte atak vermektedir. Şu an burada böyle bir şey yapılır mı denenir mi bilemem. 

Söz konumuz Yenilik ve yapilabilirlik. Denenir ve güzel sonuçlar doğurabileceği den hiç kuşkum yok.