Jump to content

AclassDUTCH gerçek şeffaf konuşmaları bossdan dropu ks leyemeyince çıldırdı sanırım :)

Recommended Posts

https://hizliresim.com/ZVJvBv

https://hizliresim.com/VhQrwi

Kendi küfürlerini sansürleyip  drop çalmak için trade atmakdan tut her türlü kalleşliği  yapan bu aç köpekler birde kendilerini haklı çıkarmak için forumdan iftira atıp gm lere şikayet edip zarar vermeye  çalışıyor ya :D  xD bu beni çok güldürüyor....... xDxDxD 

ŞEFFAF SANSÜRSÜZ konuşmaları istiyorsan burdan oku bak bakalım kim saygısız kim aç kim velet xD 

• Like 5

ben zaten actim topicde kendimin yanlis kelime kullandimi soyluyorum nerenizle okuyonuz?

sansurlemeyip herkezemi gostereyim? aciklamamda zaten ben kendimin yanlis kelime kullandimi soyluyorum bu kelimenin ille yarraam oldunumu gormeniz lazim bu nasil bi sacmalik. dalton attin iftiralara hic cevap bile vermicem yazik sana 

17 minutes ago, AclassDUTCH said:

ben zaten actim topicde kendimin yanlis kelime kullandimi soyluyorum nerenizle okuyonuz?

sansurlemeyip herkezemi gostereyim? aciklamamda zaten ben kendimin yanlis kelime kullandimi soyluyorum bu kelimenin ille yarraam oldunumu gormeniz lazim bu nasil bi sacmalik. dalton attin iftiralara hic cevap bile vermicem yazik sana 

adaminkini niye sansürlemedin

• Like 1

2 minutes ago, thefnl said:

adaminkini niye sansürlemedin

kardesim adaminkide yanlis kelime ama ayip kelime deil bayanlarda var bu oyunu oyniyan.

tekrarliyorum iyi okuyamiyorsaniz egerki ben yanlis kelime kullandimi dile getiriyorum ama onun onu yazmasina karsilik kullandim ben baslamadim benim sadece belirtim olay budur yoksa onu kotulemek deil yoksa ben o topici zaten yanlis kelime kullandim ben diye acmazdim dalton yanlis kelime kullandi diye acardim neye takildiniz bukadar hayirdir?

4 minutes ago, AclassDUTCH said:

kardesim adaminkide yanlis kelime ama ayip kelime deil bayanlarda var bu oyunu oyniyan.

tekrarliyorum iyi okuyamiyorsaniz egerki ben yanlis kelime kullandimi dile getiriyorum ama onun onu yazmasina karsilik kullandim ben baslamadim benim sadece belirtim olay budur yoksa onu kotulemek deil yoksa ben o topici zaten yanlis kelime kullandim ben diye acmazdim dalton yanlis kelime kullandi diye acardim neye takildiniz bukadar hayirdir?

birdaha bayan dersen oyundaki tüm feministleri dökerim buraya 

• Like 2
  • Haha 1

6 hours ago, kibal said:

Aclass'ı tanıyan tanır bilen bilir. Adam zaten kullandığı kötü sözlerin farkında ve ona göre bir davranış sergiliyor şuan.Bu kadar yüklenmeye gerek yok.

Zaten bildigim icin boyle davraniyorum,kesin bir ibnelik vardir dedim dogru cikti 

7 hours ago, MematiBAS said:

@thefnl @Oxijean @Barbarossa tek taraflı yargılamaya hakkınız yok . Adaletli davranın burda tek kişi küfür etmemiş elinizi vicdanınıza koyarak oynayın şu oyunu .

Ayni fikirdeyim de bu arkadasin actigi ilk konu sadece daltonu sucluyordu,tek elini vicdanina koy digeriyle forumu gez bro,yedigi boklari gostermeden ceza aldirtmaya calistigi kacinci kisi bu ? Had bilsin once

• Like 1

2 hours ago, thefnl said:

Ayni fikirdeyim de bu arkadasin actigi ilk konu sadece daltonu sucluyordu,tek elini vicdanina koy digeriyle forumu gez bro,yedigi boklari gostermeden ceza aldirtmaya calistigi kacinci kisi bu ? Had bilsin once

La sen kimsin bana had bildirecen ilk konu sade daltonu sucluyodu? Ilk konunun basligi zaten kotu kelime kullandim kendi hakkimda yaziyorum bunu kimi suclamis oluyorum ondan ziyade noldu yazilanlar dogru cikmadi burda her topice tassak amacli yazion sen haddini bil adam ol once adam olsaydin suan ozurdiliyo olurdun halen boyle karektersiz yazacana.

https://imgbb.com/hLc7Q7b

2 hours ago, thefnl said:

Ve bu kadar cok bos laf yapma madem beni bukadar sevmiosun  acin var gel arenaya aslan parcasi tum sw onunde kapisalim bos bos otme burda.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...