Jump to content

Recommended Posts

nikos böyle olmaz bizler altın oyuncular olarak ilk defa senden bir şey istiyoruz. bu sunucuyu kolaylaştırman gerekiyor.  yeni alternatifler üretmen şart yoksa küserim.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Turkish Moderators
21 hours ago, Vien said:

There is no place when making a farm. spare invertory needed

https://ibb.co/xjy6P95

We are working to implement this feature. The problem is our server is a unique version of 1299, so we do not want to harm our unique version. We are working on it but, there is not any exact time for this.

For the +2 upgrade, this is not on our plan nowadays. But in the next months, yes we can do it too as well.

9 minutes ago, CaesaR said:

LAN YAVSAK SENMISIN LAN ALTIN OYUNCU BENIM ICIN ESSEKTEN FARKIN YOK ESSEKLERE NE YAPTIGIMI FORUMDAKI BAZILARI COK IYI BILIR

bizler derken şu an serverda oynayan  aktif oyuncuları kastettim. bu arada eşşeklere bir şey yapmadan önce eşşeğin ağzına kesme şeker ver :) 

1 hour ago, GM_Thanos said:

Bu özelliği uygulamak için çalışıyoruz. Sorun sunucumuzun 1299'un benzersiz bir versiyonudur, bu yüzden benzersiz versiyonumuza zarar vermek istemiyoruz. Bunun üzerinde çalışıyoruz ama bunun için kesin bir zaman yok.

+2 yükseltmesi için bu, bugünlerde planımızda değil. Ama önümüzdeki aylarda, evet biz de yapabiliriz.

gösterdigimi özelliklere ihtiyaç var yedek invertory lazım trina kasıyoruz yer olmuyor

• Turkish Moderators
5 minutes ago, Vien said:

gösterdigimi özelliklere ihtiyaç var yedek invertory lazım trina kasıyoruz yer olmuyor

Biliyorum. Magic Bag ile 12+12=24 slot ve/veya VIP Key ile 48 slot yer açılması ile ilgili öneriyi GM olduğum gün bizzat kendim yaptım nikosa. Fakat yukarıda da belirttiğim sebepten dolayı bir takım sorunlar çıkıyor. Bu database 1299 tabanlı. Bahsettiğimiz itemler 18xx üzeri database itemleri. Bu database için 18xx üzeri itemleri eklemek kolay değil. Bunu yapabilen farklı serverlar da var diyeceksiniz ama onların databaseleri 1299 değil. 18xx üzeri DB kullanıp makyajla 1299 yapıyorlar.

Çözmeye çalışıyoruz. İnşallah çözeceğiz.

35 minutes ago, GM_Thanos said:

Biliyorum. Magic Bag ile 12+12=24 slot ve/veya VIP Key ile 48 slot yer açılması ile ilgili öneriyi GM olduğum gün bizzat kendim yaptım nikosa. Fakat yukarıda da belirttiğim sebepten dolayı bir takım sorunlar çıkıyor. Bu database 1299 tabanlı. Bahsettiğimiz itemler 18xx üzeri database itemleri. Bu database için 18xx üzeri itemleri eklemek kolay değil. Bunu yapabilen farklı serverlar da var diyeceksiniz ama onların databaseleri 1299 değil. 18xx üzeri DB kullanıp makyajla 1299 yapıyorlar.

Çözmeye çalışıyoruz. İnşallah çözeceğiz.

https://ibb.co/N2mjcMP

bu resmi başka bir xxx  sunucu'da gördüm burası'Da version1299 server burda yedek invertory var sizde yaparbilirsiniz diye dünüşüyorum.

• Turkish Moderators
4 minutes ago, Vien said:

https://ibb.co/N2mjcMP

bu resmi başka bir xxx  sunucu'da gördüm burası'Da version1299 server burda yedek invertory var sizde yaparbilirsiniz diye dünüşüyorum.

Bakın ben yapılmaz demiyorum. Yapan birçok yer var ama DB'leri 1299 değil. 18xx üzeri DB'lerin 1299 makyajlı halleri. Biz kendi orjinal DB'mizi bozmadan nasıl yapabilirize uğraşıyoruz. Ve bu tarz değişiklikler gerçekten kolay değil. Herhangi bir haritaya 1 NPC veya 1 MOB eklediğinizde tüm MAP dosyasını yeniden yazmanız gerekiyor. Herhangi bir mobun drobu/görüntüsü/HP'si/AC'si değiştiğinde bu sefer MAP, ITEM, MONSTER gibi dosyaları yeniden yazmanız ve tüm bunların EBENEZER ile uyumlu olması gerekiyor. Örnek veriyorum; en ufak bir yanlışı kaçırdığınızda ve o MOB'a birisi vurduğunda EBENEZER patlar. Kendi DB'mizi bozmadan bahsettiğimiz bu magic bag, VIP key eklentilerini servera eklemenin ne kadar zor olduğunu açıklamak amacıyla bu kadar uzun yazdım. Umarım yeterince açıklayıcı olabilmişimdir.

• Like 1
  • 2 weeks later...