Jump to content
Sign in to follow this  
HeavenHeals

BDW'ye register yaparken IP problemi

Recommended Posts

Bu gün saat 18.00'deki bdw eventine register yaptığımda aynı IP adresinden sadece bir kez eventlara katılabileceğim hakkında bir info aldım. Olması gereken bir şeydi ve gerekliydi evet ama problem şu ki bu gün 16.00'da ft ye register ederken bir problem vermedi girdim tamamladım (1 account ile) 2 saat sonra bdw'ye register yaptığımdaysa bu hatayı almaya başladım.(Tekrardan 1 account ile) Evet bana ait 1 hesabım daha var ama onu pazar için kullanıyorum ve henüz 5k np sırına ulaşmış dahi değil. Anlamadığım aktif bir hesapla eventlara katılırken böyle bir problemle karşılaşıp eventları kaçırmamın sebebi nedir, muhtemelen bir bugdur diye umuyorum. Acilen ilgilenilirse sevinirim. iyi çalışmalar.

Merhaba;

Evet aynı IP ile farklı hesaplardan etkinliklere katılmayı devre dışı bıraktık. Dün bakım yapılmadan önce bunu defalarca denedik bir problem yoktu. Durum şu mu?

1 bilgisayardan 2 hesap ile girdiniz.

1 hesap ile bir etkinliğe katıldınız, o etkinlik gerçekleşti, bitti.

Fakat bir sonraki etkinliğe katılamadınız. Doğru anladım değil mi?

3 hours ago, GM_Thanos said:

Merhaba;

Evet aynı IP ile farklı hesaplardan etkinliklere katılmayı devre dışı bıraktık. Dün bakım yapılmadan önce bunu defalarca denedik bir problem yoktu. Durum şu mu?

1 bilgisayardan 2 hesap ile girdiniz.

1 hesap ile bir etkinliğe katıldınız, o etkinlik gerçekleşti, bitti.

Fakat bir sonraki etkinliğe katılamadınız. Doğru anladım değil mi?

doğru

Ben HeavenHeals adlı kullanıcıdan bdw ye register yaptığımda bu hatayı verdi. Eventlere multiaccount ile hiç girmedim ki zaten 5k np+ sahip başka hesabım yok ve girmeye çalışmadığım halde giriş sağlayamadım. Bilginize.

4 minutes ago, HeavenHeals said:

Ben HeavenHeals adlı kullanıcıdan bdw ye register yaptığımda bu hatayı verdi. Eventlere multiaccount ile hiç girmedim ki zaten 5k np+ sahip başka hesabım yok ve girmeye çalışmadığım halde giriş sağlayamadım. Bilginize.

Adamsın

10 hours ago, GM_Thanos said:

Oyun içindeki karakterinizin ismi nedir? Yani bu durum hangi karakterle başınıza geldi?

ZEN1TH

Sorunun neden kaynaklandığını bulduk arkadaşlar. Bugün tekrar test edip düzelteceğiz. Aksaklık için kusura bakmayın.

If this error message appears while you're logged in with only 1 character then try relogging and registering again. This will temporarily fix it until a patch is applied.

6 hours ago, nikos32 said:

If this error message appears while you're logged in with only 1 character then try relogging and registering again. This will temporarily fix it until a patch is applied.

Okay will do that. Thanks for the feedback :) GL.

On 4/14/2020 at 12:24 PM, GM_Thanos said:

Sorunun neden kaynaklandığını bulduk arkadaşlar. Bugün tekrar test edip düzelteceğiz. Aksaklık için kusura bakmayın.

bdw win prizeleri istiyoruz

On 4/14/2020 at 12:24 PM, GM_Thanos said:

dün yine giremedim ftye, 2ft kuponu crlerden de 1k kc alırdım ben en az yani hasar kaydı büyük... yönetim gönlümüzü alsın...

1 hour ago, Marv said:

dün yine giremedim ftye, 2ft kuponu crlerden de 1k kc alırdım ben en az yani hasar kaydı büyük... yönetim gönlümüzü alsın...

şu adalet bekçisine bakar mısınız bir de bu adamı koxpla suçlayanlar var  

utanırlar mı?  zannetmem...

7 minutes ago, thefnl said:

şu adalet bekçisine bakar mısınız bir de bu adamı koxpla suçlayanlar var  

utanırlar mı?  zannetmem...

Zalimin attığı taş bizim için övgüden başka bir şey değildir. Buradan o şer odaklarına tekrar sesleniyorum bana unutmayın ki hiç bir şey olmaz şimdi de gülüyorum sonra da gülerim bu oyun hep böyle oldu 16 senedir hep böyle.

Mors certa, vita incerta.

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...