Jump to content

Recommended Posts

4 minutes ago, Dionysos said:

if i had the proof, long time ago you left. At least i never deny i got cheat. i object as the rules of the server, they couln't answer without bullshit. They knew i am right, but did not have the other option.

personal hates everywhere. not just in the game. I get used to it.

This is not a personal hate, and you were not right. You were a nice cheater whose chars got jailed 2 times already, and got banned.

At least do not blame my staff.

29 minutes ago, Dionysos said:

if i had the proof, long time ago you left. At least i never deny i got cheat. i object as the rules of the server, they couln't answer without bullshit. They knew i am right, but did not have the other option.

personal hates everywhere. not just in the game. I get used to it.

Bot kullanıyordun, yakalandın, komik cevaplar verdin kendini savunma maksadıyla sonra itiraf bile ettin ve sunucudan uzaklaştırıldın. Tüm olay bundan ibaret. 

7 hours ago, TheBigLevoski said:

Türkiye'de bile infaz yasası çıktı sen hala çıkarmadın mı bu yasayı nikos? :(

türkiyeyi örnek alırsa malafatı köküyle yeriz

17 hours ago, Majesty said:

Bot kullanıyordun, yakalandın, komik cevaplar verdin kendini savunma maksadıyla sonra itiraf bile ettin ve sunucudan uzaklaştırıldın. Tüm olay bundan ibaret. 

bunların hiçbiri sizin prosedürlerinizin eksik olduğu konusunda haklılığımı kapsamaz. eğer avrupa oyun mahkemesi benzeri bir yargılayıcı yapı olsaydı, senin kişisel kibirin yerine, çoktan hesabım açılmıştı. Nikos ta şimdi prosedür yazıyordu gikçiiğim.

Edited by Dionysos

17 hours ago, GM_Thanos said:

This is not a personal hate, and you were not right. You were a nice cheater whose chars got jailed 2 times already, and got banned.

At least do not blame my staff.

sen kimsin ya?

bir konu açılıyor herkes altında şahızlara karşı olan kinini kusuyor,başka muhabbet ediyor. adam gibi anket açın herkes oy kullansın. çoğunluk ne diyorsa onu uygulasınlar. @SinisterWarz @Dionysos  anket açın herkes adına. bizde oy kullanalım.

Edited by Yavsak

14 minutes ago, Yavsak said:

bir konu açılıyor herkes altında şahızlara karşı olan kinini kusuyor,başka muhabbet ediyor. adam gibi anket açın herkes oy kullansın. çoğunluk ne diyorsa onu uygulasınlar. @SinisterWarz @Dionysos  anket açın herkes adına. bizde oy kullanalım.

O işler öyle olmuyor yalnız. 'Emek hırsızları' için bu dediğin geçerli değil.

54 minutes ago, GM_Thanos said:

O işler öyle olmuyor yalnız. 'Emek hırsızları' için bu dediğin geçerli değil.

gm ler bile bu olayı kişiselleştirecekse zaten  konuşmanın manası yok. bu fikri ortaya atan ilk kişi olarak tekrar söylüyorum. zamanında uskoda böyle bir uygulama yapıldı. bir çok oyuncu geri oyuna dönüş yaptı.Birisi hile kullanmış olabilir.  öbürü hırsızlık yapmış olabilir. sonuçta  hepsinin kabul görmeyecek şekilde  suç işledikleri ortada. bana sorarsanız, suçları kategorileştirmek yerine. herkese ikinci bir şans verilmelidir. Benim bu oyunu zaman zaman solo oynadığımı, zaman zaman 3-5  kişiyle oynadığımı bir çok kişi bilir. Daha önceki açtığım, yada altına yorum yazdığım konularda  tamamen kişisel olmayan,sunucunun daha kalabalık ve daha fazla kitleye erişimi için önerilerde bulunduğumu görebilirsiniz.

dipnot:karakteri yasaklı olan ne arkadaşım var, ne de kendime ait ayrı bir karakterim var.

Edited by Yavsak

4 hours ago, Dionysos said:

bunların hiçbiri sizin prosedürlerinizin eksik olduğu konusunda haklılığımı kapsamaz. eğer avrupa oyun mahkemesi benzeri bir yargılayıcı yapı olsaydı, senin kişisel kibirin yerine, çoktan hesabım açılmıştı. Nikos ta şimdi prosedür yazıyordu gikçiiğim.

https://professionalko.com/?page=rules_of_conduct

kuralları okuyabilirdin üyelik oluşturmadan önce :) dünyanın her oyununda kural basittir. illegal aktivitelerde bulunursan "ban" yersin. sende de benzer şey oldu. 

ama keşke oyun mahkemesi yerine sende biraz etik/ahlak duygusu olsaydı da insanların hakkına girmeden,emek hırsızlığı yapmadan oyunu oynayabilseydin. sana tek uyuz olduğum nokta şuydu ve sana da söyledim. benim zekamla dalga geçmeye çalıştın. onun dışında başına gelen her şey "kurallar" dahilinde gerçekleşti. 

14 minutes ago, Yavsak said:

gm ler bile bu olayı kişiselleştirecekse zaten  konuşmanın manası yok. bu fikri ortaya atan ilk kişi olarak tekrar söylüyorum. zamanında uskoda böyle bir uygulama yapıldı. bir çok oyuncu geri oyuna dönüş yaptı.Birisi hile kullanmış olabilir.  öbürü hırsızlık yapmış olabilir. sonuçta  hepsinin kabul görmeyecek şekilde  suç işledikleri ortada. bana sorarsanız, suçları kategorileştirmek yerine. herkese ikinci bir şans verilmelidir. Benim bu oyunu zaman zaman solo oynadığımı, zaman zaman 3-5  kişiyle oynadığımı bir çok kişi bilir. Daha önceki açtığım, yada altına yorum yazdığım konularda  tamamen kişisel olmayan,sunucunun daha kalabalık ve daha fazla kitleye erişimi için önerilerde bulunduğumu görebilirsiniz.

dipnot:karakteri yasaklı olan ne arkadaşım var, ne de kendime ait ayrı bir karakterim var.

Hocam emin olun kişiselleştirme yok. Ben sizi anlıyorum, ve haklı da buluyorum isteğinizi. Kaldı ki banlarla ilgili nikosa ilk öneri sunan benim. Önerim de şu şekildeydi; nplerini silelim, itemlerini silelim aynı char isimleri ile (eğer gerçekten oynamak konusunda samimilerse) buyursunlar gelsinler oynasınlar. Fakat (seni kastetmiyorum) iki charı 2 defa macro yüzünden jaile atılmış, üçüncüsünde ban yemiş birisi kuralların uygulanmasından rahatsız olup; kurallarınızda bug var diye forumda konu açması, KC için ödediği ücreti silah gibi kullanması kabul edilebilir bir durum değil. Biz yönetim ekibi olarak kişisel münakaşalardan uzak durmaya çalıştıkça kişisel olarak üstümüze geliniyor.

Bizler için; jaile atılan da player, ban yiyen de player, mute yiyen de player, 127813618312396 dolarlık KC alan da player. Biz herkese eşit mesafede olmak zorundayız. Bizim korumaya çalıştığımız mesafeyi aşıp daha yakından bize saldırı olunca ve biz de buna cevap verince olay "kişisel" gibi durabilir. Ama alakası yok.

36 minutes ago, Majesty said:

benim zekamla dalga geçmeye çalıştın

sonra da kişiselleştirmedim diyorsunuz. al birini vur ötekine.

36 minutes ago, Dionysos said:

sonra da kişiselleştirmedim diyorsunuz. al birini vur ötekine.

ben bilale anlatır gibi anlatıyorum ama sen işine geldiği şekilde yorumluyorsun. uzatmayalım artık. bot kullanıyordun, yakalandın hatta itiraf ettin. jackpot oranlarını kontrol etmek amacıyla bot kullandığını bile söyledin :) 

• Haha 1

so sinisterwar cant get a chance? i mean he only made offensive language, he didnt cheat or anything else, i mean give this man a chance, jesus christ

18 hours ago, Majesty said:

ben bilale anlatır gibi anlatıyorum ama sen işine geldiği şekilde yorumluyorsun. uzatmayalım artık. bot kullanıyordun, yakalandın hatta itiraf ettin. jackpot oranlarını kontrol etmek amacıyla bot kullandığını bile söyledin :) 

yok la onu hakkaten bakıp nikosa geri bildirim yapıyordum, jackpotları saat/verim olarak muhtemelen benden iyi bilen yoktu bir dönem.

sen inanmasan da dionysos ing den gm_nikos32 ing ine attığım pm lere bakabilirsin arama yaparak jackpot yazarsan daha hızlı bulursun canım, hala erişimin varsa. hatta konusu da vardı ya, jackpot rates diye forumda aratarak da yorumlarıma bakabilirsin şekerim.

1 hour ago, Dionysos said:

yok la onu hakkaten bakıp nikosa geri bildirim yapıyordum, jackpotları saat/verim olarak muhtemelen benden iyi bilen yoktu bir dönem.

sen inanmasan da dionysos ing den gm_nikos32 ing ine attığım pm lere bakabilirsin arama yaparak jackpot yazarsan daha hızlı bulursun canım, hala erişimin varsa. hatta konusu da vardı ya, jackpot rates diye forumda aratarak da yorumlarıma bakabilirsin şekerim.

Evet "bot" kullanarak jackpot oranlarına bakıyordun :)  Nikosla konuşup sana bu yardımın için teşekkür plaketi yaptırmalıydık, üzgünüm. 

On 4/11/2020 at 12:09 PM, Harunga said:

so sinisterwar cant get a chance? i mean he only made offensive language, he didnt cheat or anything else, i mean give this man a chance, jesus christ

It doesn't look like they will unban his account, however he is no longer IP banned, so can come back, shouldn't be hard to find him some gear on Human side, now that you guys have so many :) ( humans I mean )

<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/8OcWhJW"><a href="//imgur.com/a/8OcWhJW"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

On 4/12/2020 at 11:29 AM, Aussie said:

It doesn't look like they will unban his account, however he is no longer IP banned, so can come back, shouldn't be hard to find him some gear on Human side, now that you guys have so many :) ( humans I mean )

🥰

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...