Jump to content
Sign in to follow this  
nikos32

Shall we keep the Attack Power of Forgotten Temple weapons and stats of Lobo Hammer original (2004-2006 KO era) or increase/update them to (2007+ KO era) ?

Shall we keep the Attack Power of Forgotten Temple weapons and stats of Lobo Hammer original (2004-2006 KO era) or increase/update them (2007+ KO era) ?  

52 members have voted

1. 1. Shall we keep the Attack Power of Forgotten Temple weapons and stats of Lobo Hammer original (2004-2006 KO era) or increase/update them to (2007+ KO era) ?

• Keep their AP and stats original (2004-2006 KO era)
    • Increase/Update them to (2007+ KO era)

Recommended Posts

3 hours ago, KEMALKILICDAROGLU said:

Aynen öyle bencillikte sınır tanımayan, Full item olmasına rağmen 24 saat eslant turlayan, Drop kaybedecem korkusuyla 25 kişiyi eslanta çağıran,  En ufak Argo vb sözlerde diğer oyuncularla  konuşmalarını foruma yansıtan mutelettiren, yada banlatacağım diye tehdit eden,   Pm eventte dağıltıması istenen itemi kendine hibe eden, kişiler siz devam etmeyi hak ediyorken;  bizler neden defolup gidelim? 

Beni kendin ile karıştırma dostum, eslanttan çıkmayan bencillikte sınır tanımayan birisi varsa o da sensin.Ben hiç değilse kutuya disband atmıyorum senin gibi.Benden fazla drop aldın eslanttan hala da çıkmıyorsun,çıkmayacaksında sana daha öncede söyledim Sen aç bir köpeksin.Sana serverı versek doymazsın.Çünkü aç köpeklik bunu gerektirir. Ben kimseye küfür etmeyip,hakaret etmezken kim ne hakla bana küfür yada hakaret edebilir?Elbetteki bunun bir karşılığı var mute ise mute ban ise ban. Pm eventta dağıtacağım dediğim bütün itemleri dağıttım, red chitin kafalığıda dağıtıcam dedim yazdım yeterli pm gelmedi.SS'leri hala ortada.Sana bile kaç tane item verdim utanmadan kaç tane yan charından PM attın birde ödül kazanabilmek için.Yeni oyuncular pm atsın dediğimde sadece utanmadan yeni char açıp geldin.Hala burda boş konuşuyorsun.Red kafalık bende kasamda duruyor kimseye vermedim kimseye satmadım.Satmayacağımda.Oyunu bırakan arkadaş itemleri bana verirken istediğini dağıt istediğini kullan.Red kafalık senin olabilir dedi.SS almadım gerek duymadım.Ama çok ısrarcı isen nikostan rica ederiz tarihini veririz.Pm kayıtlarını atar buraya utandığınla kalırsın.Bilip bilmeden insanları yaftalamadan önce karşındakini bir tanı önce.Beni hiç tanımadığın belli. Ben iteme tamah etmem.Yarın öbür gün bırakan arkadaş gelirde isterse kafalığı düşünmem geri veririm.

O yüzden dediğim gibi insan olamıyorsun belli, farkındayım.Sen insan olma yolunda adım at ben seni destekler arkanda dururum.Topluma insan kazandırmak milli bir vazifedir neticede.Ha arada dışarı çık, dolaş gez hava al.Zannediyorumki arkadaşın yok bu karakterle çok fazla olmaz zaten ama biraz insan içine karışır bilgisayarının başından kalkabilirsen belki hayatta senin için daha cezbedici şeyler bulabilirsin

Ben daha fazla sakin kalamıyorum banından,mutesinden değil edeceğim küfürlerde ki insanlar onu haketmediğinden.Yoksa senin haketmediğin laf yok bu lisanda.Kendi yaptıklarını,varolan karaktersizliğini başkalarına yaftalamaya çalışmaktan vazgeçmediğin sürece senden bi bok olmaz hadi abv.

Disband attıgım adama pm at sor. Hlasky_Cz kendisi sizin clanda, kendisine  ne vermişim sor. Bosu bulan benim çağıran benim kesen benim? Partyi o kurdu diye item onun olacak diye birşey söz konusu olamaz o gün  öyle denk geldi partyi o kurdur.Normal şartlarda partyi ben kurarım. Saatlerce boss gezen kişi bendim bunu diyen sensin.:) Yabancı kimlikli birine güvenemem o konuda daha önceki durumları bilmiyorsun, kaç itemimiz öyle gitti bilgin yok. Gelelim. Diğer konulara  sen pk atarken aynı anda diğer charınla eslantta boss cıktıgında partyden çıkıp hemen bosu kesmek için eslanta geçtiğinde senin ne kadar item düşkünü biri olmadığın anlaşılıyor :) Red kafalık muhabbetine gelince de o itemleri sana vermesini söyleyen benim. Kendisi söyledi bana big_huntera veriyorum pm eventla dağıtacak diye. Bende sırf gıcıklık olsn diye pm attım benim iteme ihtiyacım falan yok. Herkesten çok iteme sahibim. ve sizden çok yardım ediyorum yeni başlayan oyunculara. Ama bunu hiç bir zaman dillendirmedim. Benim oyuna ilk basladıgım zaman senin ne kadar bencil biri olduğunu ispatlayabilirim şu an. bence kendini haklama red cihitini unutturmaya çalısıyordun :) konuyu hortlattıgım için şekil değiştirdin :)

Edited by KEMALKILICDAROGLU

3 hours ago, INumenoreanI said:

Ben daha fazla sakin kalamıyorum banından,mutesinden değil edeceğim küfürlerde ki insanlar onu haketmediğinden.Yoksa senin haketmediğin laf yok bu lisanda.Kendi yaptıklarını,varolan karaktersizliğini başkalarına yaftalamaya çalışmaktan vazgeçmediğin sürece senden bi bok olmaz hadi abv.

Aramızda ki en büyük fark zaten bu.Ben hiç bir konuda hiç bir diyalogda ağzıma küfür ya da argo almadan fikirlerimi, gördüklerimi size açıkladım. Ama  sen o bencil, vurdumduymaz, kalitesiz fikirlerinle hep  ön planda olmaya çalıştın.  Beni kendinle karıştırma... ben bana edilen hiç bir küfürü yada hakareti şimdiye kadar foruma taşımış biri değilim. İstediğini söyleyebilirsin bana. Umrumda olmaz.Oyunu seninle aynı amaç için oynamıyoruz. Yaptıklarınızı yüzünüze vurmak zorunuza gidiyorsa. Yapmayacaksınız?

1 hour ago, KEMALKILICDAROGLU said:

Aramızda ki en büyük fark zaten bu.Ben hiç bir konuda hiç bir diyalogda ağzıma küfür ya da argo almadan fikirlerimi, gördüklerimi size açıkladım. Ama  sen o bencil, vurdumduymaz, kalitesiz fikirlerinle hep  ön planda olmaya çalıştın.  Beni kendinle karıştırma... ben bana edilen hiç bir küfürü yada hakareti şimdiye kadar foruma taşımış biri değilim. İstediğini söyleyebilirsin bana. Umrumda olmaz.Oyunu seninle aynı amaç için oynamıyoruz. Yaptıklarınızı yüzünüze vurmak zorunuza gidiyorsa. Yapmayacaksınız?

kardeşim güzel insan siktir git la az ötede ağla. biz böyleyiz ortam da bizde böyle. iyi olmak isteyen olur,olmak istemeyen olmaz. item de istiyoruz CZ de kalabalık da olmak istiyoruz, CSW de bizim olsun istiyoruz, tüm isiloonları kesmek istiyoruz, eslantta sadece biz olalım istiyoruz. oyun oynama şeklimiz bu hedefimiz var,bu şekil keyif alıyoruz.burası da seni ilgilendirmez. +1 iron neck gelsin istiyoruz hatta. burası ana okulu değil, pışpışlanmak istiyorsan ana kucağına geri dönmen gerekiyor, bizden rahatsız durumdaysan daha iyisini yap geç bizi, yapamıyorsan BOŞ YAPMA artık. dün anlattım sana PM den durumu ama anlamamışsın. herkes hak ettiğini alır bu oyunda. sen de bunu hak etmişsin demek oluyor bu. sen kimsin la? 

Edited by NotSoBad

39 minutes ago, NotSoBad said:

kardeşim güzel insan siktir git la az ötede ağla. biz böyleyiz ortam da bizde böyle. iyi olmak isteyen olur,olmak istemeyen olmaz. item de istiyoruz CZ de kalabalık da olmak istiyoruz, CSW de bizim olsun istiyoruz, tüm isiloonları kesmek istiyoruz, eslantta sadece biz olalım istiyoruz. oyun oynama şeklimiz bu hedefimiz var,bu şekil keyif alıyoruz.burası da seni ilgilendirmez. +1 iron neck gelsin istiyoruz hatta. burası ana okulu değil, pışpışlanmak istiyorsan ana kucağına geri dönmen gerekiyor, bizden rahatsız durumdaysan daha iyisini yap geç bizi, yapamıyorsan BOŞ YAPMA artık. dün anlattım sana PM den durumu ama anlamamışsın. herkes hak ettiğini alır bu oyunda. sen de bunu hak etmişsin demek oluyor bu. sen kimsin la? 

Yazdığım yazılar kişilere özel. Genele çekmek istiyorsun sanırım. Madem çok rahatsız oldun arkadaşlarını savunmak istiyorsun savun o zaman. Ben hiç birinize pm atıp ana bacı küfür etmedim?  Ben hiç bir zaman sizin ortamınıza katılmak istemedim? Anlaşılan o ki sizi fazla pışpışlamışlar. bir isilonu  zor kestiniz diye bana etmediğiniz hakaret küfür kalmadı. Sizin gibi her  olayda her durumda herşeyi anlık foruma yansıtmadım. Benim kimseyle problemim yok. Boş meydanda herkes at koşturur :) Ve yine üstüne basarak söylüyorum asla sizin gibi küfür etmeyeceğim :) 

10 hours ago, KEMALKILICDAROGLU said:

Yazdığım yazılar kişilere özel. Genele çekmek istiyorsun sanırım. Madem çok rahatsız oldun arkadaşlarını savunmak istiyorsun savun o zaman. Ben hiç birinize pm atıp ana bacı küfür etmedim?  Ben hiç bir zaman sizin ortamınıza katılmak istemedim? Anlaşılan o ki sizi fazla pışpışlamışlar. bir isilonu  zor kestiniz diye bana etmediğiniz hakaret küfür kalmadı. Sizin gibi her  olayda her durumda herşeyi anlık foruma yansıtmadım. Benim kimseyle problemim yok. Boş meydanda herkes at koşturur :) Ve yine üstüne basarak söylüyorum asla sizin gibi küfür etmeyeceğim :) 

ereer.jpg

• Haha 1

6 hours ago, Oxijean said:

@SinisterWar it is not just for DV, ppl think that it will be done for only Dark Vane because I mention it. However, it involve HB, which is a FT item.

obviously but if you can read, he clearly stated forgotten temple weapons, this topic isnt only about your dark vanes.

note: You really want warriors with hb7's to be even stronger? Im all for it :D

Edited by SinisterWar

If this gets changed everyone will start running with HBs and DVs... it would ruin the balance as it is.
Nobody would even use the personals, dual wields etc as the above would be the go to choice......

The current weapons are evenly matched and you will throw it all out of the window the moment you make all the FT weapons stronger.
So I hope it stays at it is, nicely balanced.

• Like 1

BF and JR items are already stronger than FT items, that is why USKO make this update. In my perspective, it will balance the difference between items instead of enlarging gap. Therefore, yes, I want to all Ft items (incl. HB) to be updated.