Jump to content
Sign in to follow this  
nikos32

Shall we keep the Attack Power of Forgotten Temple weapons and stats of Lobo Hammer original (2004-2006 KO era) or increase/update them to (2007+ KO era) ?

Shall we keep the Attack Power of Forgotten Temple weapons and stats of Lobo Hammer original (2004-2006 KO era) or increase/update them (2007+ KO era) ?  

52 members have voted

1. 1. Shall we keep the Attack Power of Forgotten Temple weapons and stats of Lobo Hammer original (2004-2006 KO era) or increase/update them to (2007+ KO era) ?

• Keep their AP and stats original (2004-2006 KO era)
    • Increase/Update them to (2007+ KO era)

Recommended Posts

Shall we keep the Attack Power of Forgotten Temple weapons and stats of Lobo Hammer original (2004-2006 KO era) or increase/update them to (2007+ KO era) ?

4 hours ago, nikos32 said:

can I ask what would the stats be for +7+8 if keep Original and,

what would the stats be if increase +7+8?

Myko oynuyorsanız oyunu orijinal eski sürümleriyle kabul etmelisiniz. Yenilik karşıtı değilim.  Kişilere özel güncelleme yapılmamalı. 

@Oxijean Kaç aylık server elinize dual dw alınca mı ap sinin düşük olduğunu anladınız. Orjinali neyse odur diyorum. Evet myko serverda yukarıda saydığın itemler olmamalı..  Ancak serverı tekdüzelikten kurtarmak, mevcut oyuncuyu oyuna bağlamak için yapılmış etkinliklerdir.  Kişisel istekler bana göre gereksizdir. Tıpkı 'Karusa geçtim pelerinim yamuk düzeltilmesini istiyorum.' diyen arkadaş gibi istekde bulunmuşşunuz. Ya da 'Eslantta tp sc çalışmasın herkes kendi clanındakine tp olsun.' diyen arkadaşlar gibi...

Ben DV deki olayı kullanmaya başlayınca gördüm, ek olarak bu sadece DV ye özel bir durum değil aynı olay HB de de var ve herkes HB kullanıyor buda bu olayın benim için yapılmadığını kanıtlar nitelikte. Ayrıca, kullanan hiç kimse o itemin 88 ap olması gerektiğini bilmiyordu, söylediğimde burada söyleyemeyeceğim kişiler dahi "yaa, o item 88 ap mı olmalı" gibi tepkiler verdi, dikkat edersen hala "kaçtı? kaç olacak?" diyen bir tayfa var. Ben bu konuda olması gerekeni açtığım konuda yeterince güzel açıkladığımı düşünüyorum ve bu işi USKO 12 yıl önce yaptıysa kusura bakmayın o adamların da bir bildiği vardır. Gelen yenilik ya da etkinliklerden rant sağlayamayan kişiler gibi "ya onu koymasın, bunu yapmasın, biz yapamıcaz" diyenler, kusura bakmayın ben o itemi 86 AP olarak da gayet güzel kullanıyorum ve o 2 AP beni başka bir seviyeye taşımayacak ama olması gerekeni de adil bir şekilde kanıtlarla açıklıyorum. Sizlere de "olsun" ya da "olmasın" dediğiniz konularda geçerli sebep sunmayı tavsiye ederim. 

• Like 1

Bazıları istiyorki herkese götlük yapalım.Hep piç olalım, oyunun anasını ağlatalım.Pvp serverdada clear community oynayamıyorsanız, Defolup gidiniz efenim. İnsan olmak zor değil, olamıyorsanız taklidini yapın biz kabul ederiz.

Ne demiş Yunus Emre " Yaradılanı severim, yaradandan ötürü"

• Like 2

Aynen öyle bencillikte sınır tanımayan, Full item olmasına rağmen 24 saat eslant turlayan, Drop kaybedecem korkusuyla 25 kişiyi eslanta çağıran,  En ufak Argo vb sözlerde diğer oyuncularla  konuşmalarını foruma yansıtan mutelettiren, yada banlatacağım diye tehdit eden,   Pm eventte dağıltıması istenen itemi kendine hibe eden, kişiler siz devam etmeyi hak ediyorken;  bizler neden defolup gidelim? 

Edited by KEMALKILICDAROGLU

Full item olan kimse olmamasına rağmen eslant turlamak yasak mı?Adamın seveni çok ki geliyor,zoruna giden adam olmayı öğrensin.Yasaksa yapılmasın mute de atılmasın.Veren gelir hesabını sorar sana ne oluyor?Senden fazla defolup gitmeyi hakeden yok bu serverda.

• Confused 1

Tabi Tabi isiloonu rahat rahat kesemeyince  gitmeyi hakeden ben oluyorum :)   Sizin tarzınızdaki insanlar yüzünden bu server bu halde. Kaybetme korkusu sarmış dört bir yanınızı  :)  Hakettiğiniz karşılığı veriyorum zorunuza gitmesin. Doyumsuz davranışlarınızdan  herkes rahatsız.  daha dün oyuna yeni başlayan adamın önünden kabağı lureleyip adamın oynamasına fırsat vermediniz :)  Bu arada isiloonda beni çok seviyor ki o yüzden arkamdan geliyor.  Onu bunu boşverde  o  +8 red  kafalığı ortaya çıkarın. GÖrelim clandan hanginizin üstünde olacak merakla bekliyorum. Benimde  bir sürprizim var :)

Edited by KEMALKILICDAROGLU

Ben o Isiloon'u her türlü keserim,kestim de.Sen rahat ol.Senin gibileri olacağına vallahi bizim gibiler olsun.Neyi kaybedeceğiz ne anlatıyorsun sen?😀 Kimin zoruna gidiyorsak iyi koymuşuz demektir,sıkıntı yok.Senin gibilere,ağlaklara yağmurlu hava da su yok ulan.Biz kime ne yardım etmişiz biz ve ettiklerimiz biliyor bunu seni ilgilendirmez.Keşke bende olsaydı da bi görseydik ki ne halt edebiliyorsun?İstediğin KSC'yi sal senin gibi kaşarlık edeceğime bugüne kadar yaptıklarımı yapmayı tercih ederdim.Elinden geleni ardına koyma.

Edited by INumenoreanI

Ben  sadece sorumun cevabını almak istiyorum. Argo cümlelere verilecek cevabım yok. Sokak jargonuyla konusmuyorum seninle.  ha çok istiyorsan şöyle sorabilirim :)  düdüklediğiniz +8 warior chitin kafalığı hanginiz kullanıyor onun cevabını ver bana :)

Biliyorum sende olduğunu..  Bunu söylemekten utanmadığına göre bu konuyu sonlandırıyorum. burada alt seviye zihniyetine sahip insanlarla  konuşacak  bir şey olduğunu sanmıyorum.  Yukarıda yazdığım her bir cümleyi tescillemiş oldun. Şimdi onu tak kafana ve bize kendini ispatla :)