Jump to content

Oxijean

Premium Members
 • Posts

  273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Country

  Turkey

Oxijean last won the day on September 13

Oxijean had the most liked content!

7 Followers

About Oxijean

Recent Profile Visitors

1,077 profile views

Oxijean's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter
 • Reacting Well
 • Very Popular Rare
 • First Post

Recent Badges

132

Reputation

 1. Bos yapma zerzevat. Ben oyunu arkadaslarimla oynuyorum tabiki ekibim diyecegim sizde GamblerS diye aglayacaksiniz. IQ yoksunu diyorduk sen okumayida bilmeyen cahil adam ciktin. PM den ip yolla, senin delinme vaktin gelmis. Bekaret basina vurmus ki kasiniyorsun.
 2. DB bir gun yeniden acilacak, sizleri tekrar aramizda gormek bizi mutlu eder. Forumdaki dusuk IQ yorumlarinla beni eglendirdin birazda pk da free np olursun ekip olarak egleniriz. Ben seninle her turlu vs atarim, esit item ip yolla hazir banada malzeme cikar, kayda alirim Fakat burada girerken esit item olacak demiyor, emegini veren ekmegini yer. Ben her sw de senin gibi birkac tip ile ugasiyorum bir sonraki sw de kayboluyorlar ama tahmin et kim hep burada kaliyor IQ dusuk zaten onu biliyoruz ama kafan da bir tik kalin gibi. Iyi bakilan guller 35 yila kadar yasiyor unuttun mu GULUM.
 3. Dayilar hadi yine iyisiniz. https://s6.dosya.tc/server4/6oz45t/fx_wo_Nova_Heal.rar.html How to use, Go to your client folder in your PC, there will be bunch of folders, look for one with name of "fx". Rename that folder as "fx1" and copy the new folder inside the rar file, aka "fx_wo_Nova_Heal.rar". That is it. All the nova effects and 1920 heal (same with party heal fx) effects are removed. Muck @MrCalaMiTY
 4. Dayilar hadi yine iyisiniz. https://s6.dosya.tc/server4/6oz45t/fx_wo_Nova_Heal.rar.html How to use, Go to your client folder in your PC, there will be bunch of folders, look for one with name of "fx". Rename that folder as "fx1" and copy the new folder inside the rar file, aka "fx_wo_Nova_Heal.rar". That is it. All the nova effects and 1920 heal (same with party heal fx) effects are removed.
 5. I will do it now, hopefully the password, I remember, is the valid one, hahaha
 6. @MematiBAS Gelmek falan çok farklı şeyler çağrıştırıyor MEMATİ. Aman dikkat, burası onun için hiç uygun bir ortam değil. Zor geliyorsan bunu orda burda ima etmek yerine bi doktora görün, iktidarsızlık sıkıcı olmalı. Her ne kadar senden haz etmesem de beni eğlendirdiğin için, daha kolay gelmeni diliyorum bir üst makamdan, umarım çözüm bulunur.
 7. You found my trick ! Fuk that, now I need to find new one. OFC, it is pure magic. I can be anywhere I want, and guess what, I will not be anywhere I dont want. Muck. PS. These days I have some jobs waiting to be done. Within a couple days, I will drop the new files. Unfortunately, I don't store all the files that I've prepared, so I don't have any backup file to share immediately.
 8. Öyle kestirip atma ya, bir düşünün bence, hemen değil de böyle bi 45 güne deli kitle sizi bekler. Biliyoruz siz kar amaçlı bakmıyorsunuz olaya ama oda önemli hani Sen bunu bi düşün bence
 9. Biraz sıkıştım, ayrılma kal burada, senin külünün üstüne bi su döküp geliyorum Çok zeki bi eleman değilsin ama (ki muhtemelen bu yüzden) bana hala sataştığın için tatmin edemesen de mutlu ediyorsun. DEVAMKE EDIT : 2 gün sonra gene gelecem, MEMATİ.
 10. Hangi videodan bahsediyon yavrum sen. Biz sana oldu diyorduk, ama dirilmiste gelmissin, zombi misin evladim sen
 11. 2.00 Az gelir, arşa çıkarın mk itemini, towndan vursunlar milletin ağzına ağzına. Ne de olsa adamlar, ne kadar para o kadar köfte diyor yukarıda.
 12. Sana özel yapmışlar, reçeteni yazıyorum. Günde 3 kez yemekten sonra kulaklık ile dinlemelisin.
×
×
 • Create New...