Jump to content

MematiBAS

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Country

  Turkey

Community Reputation

2 Neutral

About MematiBAS

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bütün kalbimle inşallah yolunuzu bulursunuz .
 2. 20 dk pk videosu mu olur kardeşim . Dizimi izlicez ?
 3. Birileri sesimiz olmaya başladı . Teşekkürler MaDxQ
 4. Oyunun basından beri oyanayan bir player olarak anvili seviyorum fakat koskoca 2.5 aydaki anvilimde 2 adet +8 basabildim işin garip tarafı gercekten anvil de bi sıkıntı var . Bu saatden sonrada farm yapıp da anvillede ugrasmam
 5. @KardeslerEtliEkmek meşhur bi atasözü vardır . Aklın var anan amı var derler . Oyununa bak .
 6. @KardeslerEtliEkmek Kardeş milletin item satışının derdi sana mı düştü ? Oyununu oyna boş boş muhabbetler yapmanın anlamı .
 7. Söyle ona bu serverda türkler olmasa anca pipisini oynar bowlda
 8. Öncelikle herkeze merhaba , artık serverda aksamları sabit kişilerle pk atıyoruz ve cok zevkli oluyor . Sadee bi fikir sunmak istiyorum . Pkyı 1 2 saat daha uzatmak adına farklı bir yol mu izlense acaba ? Yeni etkinlikler gelebilir yada 2.Cr de olabilir . Birde ftye giren oyuncular içinde couponun yanında bi blue cheast falan verilse cok iyi olucağını düşünüyorum . Bu süreçte oyuna emek veren herkeze teşekkür ederim . Sizlerin sayesinde güzel stressler atabiliyoruz .
 9. Beyler sakin olun bu sıradan bir oyun sadece . Memleket meselesine cevirdiniz . Vs atmak istiyorsanız buyrun gecin arenaya atın . Bizde izlemiş oluruz hem . Kimin bileği sağlam kimin playerlığı saglamsa arenaya gömer tozun içinde bulur kendini . İnanıyorum ki hepinizde cok iyi playersınız . Forum da birbirinize laf atıcağınıza delikanlılık yapında arenada kapışın güzel bir video cekin Youtube da görelim . Hem serverin reklamı da olmuş olur .
 10. @neveousss sen player oldugunu falan mı düşünüyorsun acaba ? Topluluk ortalıga mı nova atmak playerlık . Şimdi bir oyun için benden cok ağır hakaretler yiceksin . O yüzden evde oturan annene saygın olsun .
×
×
 • Create New...