Jump to content

GM_Thanos

Turkish Moderators
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Country

  Turkey

GM_Thanos last won the day on April 3

GM_Thanos had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

1 Follower

About GM_Thanos

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Krallık seçimi başladı. Monster Summon haritasında Boss Summon basılması engellendi. Princess Lilian çıkma olasılığı arttırıldı. Moradondaki Scrolls National Enchanter NPC'sinden alınan scrollar artık NPC'lere satılmayacak. Kutu toplama sistemi güncellendi, mobların ismi eklendi. Felankor bossunun kutu açılmaması sorunu düzeltildi. Monster Stone'lar artık bankaya koyulabilecek. Otomatik noticeler Türkçe ve İspanyolca olarak tekrardan düzeltildi. NOT: Bir sonraki bakımda ice mage 72 staff skilinin slowu kaldırılacak.
 2. GM_Thanos

  Burned Items

  So, how abut if he succeded to upgrade items?
 3. Hello, FsvenDeviiL has been jailed. Next time his punishment will be harder than now. Locked.
 4. Hello, EasyRawarPanda has been jailed. Next time his punishment will be harder than now. Locked.
 5. Hello, Recone do not provoke people this is not a style that is fit on you. Myrella, even if you are provoked, do not cross your polite line. This kind of language does not fit on you as well. No punishment is required. Locked.
 6. Allright, OhYesOhNo has been muted for 24 hours. Provoking people is not allowed. Besides, wishing for a player to catch Covid-19 is not humanist. Locked.
 7. I forgot to lock it. Thanks for reminding it. Locked.
 8. Dear Knights, You can be the best player or the best clan ever. But if you do not respect others, you are nothing. As I have said since I had started being GM is still same: "BE POLITE, ASK KINDLY" Do not forget that this is only game that is based on some equations, some mathematical algorithms. The most important one is personality, character. Who knows, maybe you travel another countries, and you may need help from the person who is insulted now by you. That is why I say leave your war in CZ, BDW, JR, LNS, LUNAR. I do not prefer to give any punishment to anyone because most of our community are 25+ years old. Moreover, a 25+ years old guy could be said to know which is wrong, which is true. (I mean self sufficiency.) Best Regards. Değerli Şövalyeler, Şimdiye dek gelmiş geçmiş en iyi oyuncu ya da clan olabilirsiniz. Ama diğerlerine saygınız yoksa hiçbir şeysiniz. GM olduğum günden beri söylediğim gibi şimdi de aynısını söylüyorum: "KİBAR OLUN, KİBARCA SORUN/İSTEYİN" Bunun bir takım denklemler, bir takım matematiksel algoritmalar üzerine kurulu olan bir oyundan ibaret olduğunu ve en önemli şeyin insanlık ve karakter olduğunu unutmayın. Kim bilir, bir gün bir ülkeyi ziyaret etmek istersiniz de şimdi kırdığınız insanın yardımına ihtiyaç duyarsınız. Savaşınızı CZ'de, BDW'de, JR'de, LNS'de LUNAR'da bırakın dememin sebebi de budur. Topluluğumuzun çoğunun 25 yaş ve üzeri olmasından kaynaklı olarak ben ceza vermeyi tercih etmiyorum. Çünkü 25 yaş veya üzeri birisinin neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar verebiliyor olması gerekir. (Olgunluktan bahsediyorum.) Saygılarımla.
 9. Size küfür konusunda ne kadar yaratıcı olduğumu söyleyebilirim ama gösteremem. Yıllar bana insanlara küfür etmek yerine onları yok saymanın çok daha etkili olduğunu gösterdi. Burası da size bu şekilde bir tecrübe olsun. Bu dil ve davranışınızdan dolayı da banınız açılmayacak.
 10. As I said before actually all time time; BE POLITE, ASK KINDLY. Best Regards.
×
×
 • Create New...