Jump to content

GM_Thanos

Turkish Moderators
 • Content Count

  618
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
 • Country

  Turkey

GM_Thanos last won the day on November 19 2020

GM_Thanos had the most liked content!

Community Reputation

178 Excellent

About GM_Thanos

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

839 profile views
 1. GM_Thanos

  Acura

  Merhaba, Görselin ve konunun amacını ben tam olarak anlayamadım. Amacınız macro olduğunu düşündüğünüz kişiyi şikayet etme için ise birincisi konunun yeri yanlış, ikincisi fotoğraf macro için yeterli kanıt değil. Yerine göre video bile macroya kanıt için zaman zaman yetersiz kalabilir.
 2. Merhaba, Oyun kurallarımızda açık bir şekilde "Hesap bilgilerinizi başkaları ile paylaşmayınız." diye belirtiyoruz. "Hesap bilgilerinin başkaları ile paylaşılması durumunda oluşabilecek herhangi bir aksilikten ötürü teknik destek alamazsınız." gibi bir ibaremiz de var. Biz oyun içerisinde kimlerin neler yaptığı ile ilgileniyoruz, sizin gerçek hayatta birbirinizi çok iyi tanıyor olup birbirinize güvenmeniz bizim ilgi alanımızda olan bir şey değil. Bot kullanımından banlandı iseniz zaten detaylı araştırma yapılmıştır, daha fazla araştıracak bir şey olduğunu düşünmüyorum.
 3. Hello, As a GM on ProfessionalKO since the last 6 years, I can say that this launch is the most crowded one when you check the firs 3 months. (We never expected that much of crowded CZ, then we did some improvements on spots, on the number of mobs, on the farm spots etc.) We had reached 1k+ users, then this number went down respectively 900, 800, 700. Now we are playing with almost 600 players, even multiclient is limited to 2x max. Also, when we limited the multiclient to 2x, we had 800 players online. During the last GM Kill Event, there were almost 400 people in Colony Zone. Serve
 4. Merhaba, Ban sebebiniz küfürle ilgili değil, shouttan yazdıklarınızla ilgiliydi. Oyun içinde de size gerekli açıklamayı ben yaptım. Sonrasında o GM arkadaş ile görüştüm, "Banını açalım tamam, ama 24 saat muteli kalır." cevabını aldım. O sırada siz de zaten konuyu açmışsınız. Banınızı açıyorum, ama karakteriniz 24 saat muteli kalacak. Olur da ben muteyi kaldırmayı unutursam discord ya da forum üzerinden pm atabilirsiniz.
 5. Normal chatten ve shouttan yazılmış bir şey. Sadece ikinizin olduğu bir yerde olsa kabul edilebilir ama size dair olduğunun bir kanıtı varsa onu paylaşınız.
 6. Hesap bilgilerinizi paylaştığınız için konunuzdaki bilgileri sildim. Mail adresine ulaşmaya çalışabilirsiniz. Olmuyorsa da şuanda bizim yapabileceğimiz bir şey yok malesef. E-mail adresinin önemini gerek oyun içi mesajlarda, gerekse hesap açılması esnasında defalarca vurguluyoruz.
 7. Üstü kapatılan, sümen altı edilmeye çalışılan bir şey yok. Her defasında aynı şekilde davranmayı, insanlara iftira atmayı bırakın. Ben o videoyu 23.12.2020'de gönderdim nikosa birazdan kendisi de cevap verecektir. Gerek forum chatte, gerekse konularda saçma sapan gereksiz boş konuşup elinizdeki her fırsatı GM'lere iftira atmak için kullanıyorsunuz; YAPMAYIN! Sürekli "Arkanızda kim var?" "Arkanızdaki çıksın ortaya" "Size kesin biri yardım ediyor" gibi cümleler kullanıyorsunuz. Geçtiğimiz güncellemede yine dayanaksız, yine ispatsız şekilde forum chatte iftira attınız. Size tane tane açıklam
 8. Banınız açılmayacak. Bot kullanımı + servera daha doğrusu emeğimize bu şekilde saygısızlık yaptığınız için.
×
×
 • Create New...