Jump to content

ngnktn

Members
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Country

  Turkey

ngnktn last won the day on March 25

ngnktn had the most liked content!

Community Reputation

30 Excellent

About ngnktn

Personal Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  istanbul
 • Interests
  online games

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I will give to leeroy's char and10 gb.
 2. Wait guys. Im going to grocer. My popcorn ended.😍
 3. no mate. our members don't want play this game. i try to motivate to server them.
 4. Hello everyone, You know guys no one coming to clan wars. Everyone scares gamblers 8v8. If you come, gamblers gives you 80 point kill advance and it will end at 100 kill point. Best Wishes, NgnKtn
 5. we will protect our clan member everytime. he is good guy. he wanted to go human side. we gave him cs shio 1 and many items. he gave us back. he is not scammer. also u didn't give ur items back to gamblers. u can add you to SCAMMER LIST sculpy.
 6. No picture and no video at this topic. proof is required. This topic is only trash talk. i invite the GMs to topic delete. i think the player who opened the topic should be warned. it should't be that easy to criminalize players!
 7. oyunu anlayıp anlamadıgımı human tarafına geçtiğin zaman, içinde warriorları gezdirdiğimizde hissedebilirsin. haftada bir nt bedava. yada buyur clanwars gel. aylardır kimsenin totosu gelmeye yemiyor. (son geldiklerinde sanırım 120-0 bitmişti.) insanlık suçu mu? sen hayal dünyasından çıkıp biraz gerçek hayatı dön istersen. adamların kesemiyeceğini düşünüyorsan ve kutuyu senden alabileceğini düşünüyorsan neden dalıyorsunuz? iq'nuzu geliştirici bir kaç öneri sunabilirim. sen gamblersın ismini ağzına alırken besmele çek aksi takdirde başka birşey almak zorunda kalabilirisin. serverda rüştünü ispat ettikten sonra buraları gelip ahkam kesmeye çalış.
 8. komik birşey yok ortada. bossa ilk vuran sahibidir. diğerleri ks cidir. bu knight online'da bilinen bir gerçektir. hadi git ötede bozocuğunla oyna sen.
 9. ortada bir hırsızlık olayı filan yoktur. cz de cıkan felenkora dalan iki kişi ve 12 kişi. var bu iki ikişi bossa vuran oniki kişiden daha fazla damage vuruyor ve lootu alıyorlar. ayrı ayrı partylerdeler her iki tarafta. hatta ortada bir hırsızlık girişimi var ise. bunu hate clanı yapmaya calısıyor. bossa ilk vuran bu bahsedilen iki kişi. zaten bunu drobu almalarından belli. yani birisi kscilik veya hırsızlık ile suçlanıcaksa bu hate clanı olmalıdır.
 10. we can do clanwars if u want ? lets show everyone. you got ball?
 11. shagala hello. i was waiting for you here ofc. do you want us to beat you again like last night if you keep on talking like this?
×
×
 • Create New...